Supercyklus může vyhnat BTC na milion dolarů – tvrdí Dan Held

5
(7)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Vedoucí kryptoměnové burzy Kraken a kryptoměnový nadšenec Dan Held se v nedávném rozhovoru pro Cointelegraph rozhovořil o tom, že BTC by v současném tržním cyklu mohl dosáhnout hodnoty přesahující 1 milion amerických dolarů.

Bitcoin to the Moon

Koncem minulého týdne poskytl Dan Held rozhovor pro zpravodajský portál Cointelegraph, kde se zabýval vývojem ceny BTC a co bychom mohli v blízké budoucnosti očekávat. Podle jeho názoru se současný tržní cyklus zásadně liší od předchozího. Prohlásil:

„Je to okamžik století. Lidé (v kryptu) již nejsou pro spekulativní běh. Lidé si to kupují, protože vidí hodnotu BTC.“

Dan Held také zmínil krizi okolo pandemie koronaviru, rostoucí nedůvěru ve finanční instituce a neomezený tisk peněz v centrálních bankách jako katalyzátory současného býčího trendu na BTC. Dan je také přesvědčen o dosáhnutí plného potenciálu BTC jako digitálního zlata a zpochybnění vlád.

„Bitcoin podkopává celou jejich moc a autoritu tím, že odstraňuje peníze z jejich vlastnictví. Satoshi vybudoval blockchain, aby vybudoval Bitcoin, a postavil ho jako neuvěřitelně odolný nástroj proti vládám.“

Dan Held také varoval před tím, že vlády již vidí kryptoměny jako hrozbu a zasahují pro ní v tom, co Held definuje jako událost hromadného zániku kryptoměn. Podle Helda nebude mnoho altcoinů takového útoku schopno přežít. Bitcoin je však navržen tak, aby odolal vládám, finančním institucím a cenzuře.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 57 740 USD dle KMC. Na celý rozhovor s Danem Heldem pro zpravodajský kryptoportál Cointelegraph se můžete podívat pod přiloženým odkazem níže.

YouTube video

Závěr

Tento článek není investičním doporučením. Více informací o vývoji kryptoměn se dozvíte v našich pravidelných technických analýzách. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 7

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Pet

Tohle pako bere někdo vážně?

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: