[Večerní souhrn článků] • Ebay zkoumá možnost kryptoměnových plateb a aukce NFT • a další články

0
večer, souhrn
Zdroj: pixabay.com

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Ebay zkoumá možnost kryptoměnových plateb a aukce NFT

Generální ředitel nejznámějšího online tržiště, Jamie Iannone, dnes v rozhovoru pro CNBC uvedl, že společnost zkoumá možnost kryptoměnových plateb pro zákazníky. Zkoumá také způsob, jak zařadit NFT do svého ekosystému. [1]

Analýzy a trhy

03.05.21 Technická analýza BTC/USD – jak je na tom měsíční close?

Od poslední textové analýzy na Bitcoin (BTC) se trh někam posunul a zdá se, že altcoiny se chystají na další velkou vlnu up. Některé už pumpují, u jiných se na to teprve čeká. Bitcoin je každopádně stabilní bez nějakých ráznějších pohybů, z čehož altcoiny velmi rády těží.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Cena BTC se blíží k 60 000 USD: 5 věcí, které se vyplatí tento týden sledovat

Bitcoin (BTC) čelí v začátku týdne známým, ale významným maximům všech dob. Je to týden, který začíná na 58 000 USD. Po překvapivém pátku docházelo u největší kryptoměny po většinu víkendu k pomalému úpadku. To se však v neděli v noci otočilo a nyní se BTC/USD vrací zpět na odpor poblíž 60 000 USD.

Jak může blockchain zlepšit důvěru ve volby

Nedůvěra ve svobodné volby je na historickém maximu. Politici a odborníci na blockchain tak přicházejí se svými řešeními, které by mohli zlepšit důvěru a zabránit tak různým manipulacím.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Příjemné…

meme
Zdroj: Michal Fortyn
Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře