[Večerní souhrn článků] • Donald Trump: Bitcoin vypadá jako podvod • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Donald Trump: Bitcoin vypadá jako podvod

Bývalý americký prezident Donald Trump v dnešním telefonickém rozhovoru uvedl, že on rozhodně fanouškem Bitcoinu není. Důvodem je vysoká hrozba, kterou představuje kryptoměna vůči americkému dolaru. [1]

Analýzy a trhy

07.06.21 Technická analýza BTC/USD – jak je na tom ukončená týdenní svíce?

Jak jsem upozorňoval ve včerejší video analýze na Bitcoin (BTC), každou chvíli bychom se měli konečně dočkat průrazu, protože prostoru uvnitř sledovaného praporku/trianglu je vskutku pramálo. Nicméně je ve hře i nultá varianta, ale ta je mnohem méně pravděpodobná.

07.06. [Přehled trhu a BTC] Signalizuje kurz Bitcoinu volný pád na 27 000 USD?

Bitcoin může obnovit klesající trend, pokud neprolomí vyšší cykly highs trianglu.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Co se vyplatí tento týden sledovat v BTC?

Bitcoin (BTC) začíná další týden pod hranicí 40 000 USD, ale se dvěma novými významnými mezníky na kontě. Poté, co o víkendu klesl kvůli pokračujícímu FUDu z Číny, se přijetí Bitcoinu dočkalo i nečekaného prvenství – ze Salvadoru.

V nejhorším případě Bitcoin spadne na 21 tisíc dolarů, říká analytik Peter Brandt

Brandt, legendární obchodník s komoditami, který se později začal věnovat také bitcoinům, představil svůj nejčernější scénář pro následující vývoj ceny BTC.

Konference Bitcoin 2021 v Miami (1. díl)

Ve dnech 4. a 5. června 2021 se konala v americkém Miami dosud největší bitcoinová konference na světě. Vystoupilo zde mnoho významných osobností a my vám teď přinášíme přehled toho nejzajímavějšího, co bylo na konferenci k vidění.

Square Inc. investuje 5 milionů USD do zařízení Blockstream pro těžbu bitcoinů

Square Inc., společnost poskytující finanční služby a digitální platby, plánuje investovat 5 milionů dolarů do zařízení na těžbu solárních bitcoinů (BTC) pro Blockstream Mining a nabízí další pohled na pokračující podporu blockchainové infrastruktury Jackem Dorseyem.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

Video dne – Fanoušek Dogecoinu na konferenci… 😀

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img