07.06. [Přehled trhu a BTC] Signalizuje kurz Bitcoinu volný pád na 27 000 USD?

1
Zdroj: unsplash.com

Bitcoin může obnovit klesající trend, pokud neprolomí vyšší cykly highs trianglu.

Globální kryptoměnová tržní kapitalizace je 1,63 bilionu USD, což je nárůst o 0,09 % za poslední den.

Celkový objem kryptoměn za posledních 24 hodin je 82,82 miliardy USD, což představuje pokles o 18,86 %. Celkový objem v DeFi je v současné době 6,35 miliardy USD, což je 7,6 7% z celkového 24hodinového objemu kryptoměnového trhu. Objem všech stabilních mincí je nyní 63,98 miliardy USD.

Cena Bitcoinu je v současné době 36 284,83 USD.

Dominance bitcoinů je v současné době 41,20 %, což je pokles o 0,30 % za den.

Nejlepší růst z top 100 kapitalizace včera zaznamenaly:

Největší propad včera z top 100 kapitalizace zaznamenaly:

Všechny údaje jsou uváděny z webu coinmarketcap.com

BTC/USD Technická analýza

Bitcoin je v době psaní tohoto článku v zóně realativního klidu 36 284,83 USD. A pak je tu šance, že bychom mohli vidět vytvoření vzoru vlajky. Jedná se o technický pattern známý jako Bearish Pennant pattern. Bitcoin může obnovit klesající trend, pokud neprolomí vyšší cykly highs trianglu.

Vlajkové vzory, které se objevují na grafech, se ve své struktuře podobají vlajkám, ale jsou charakterizovány konvergujícími trendovými liniemi při konsolidaci aktiv. Upozorňujeme, že konsolidace by měla trvat od jednoho týdne do tří týdnů.

Objem v každém bodě vlajky je kritický. Všimněte si, že volume musí být na začátku enormní, ale postupně zeslabuje. Obchodníci proto musí hledat rostoucí objem, protože cena se blíží vzestupné trendové hranici a hrozí propad.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře