[Večerní souhrn článků] • DeFi je jedním z největších správců aktiv • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

DeFi je jedním z největších správců aktiv

Decentralizované finance (DeFi) překonaly hodnotu 22 miliard amerických dolarů, čímž se staly jedním z největších správců aktiv na celém světě. Jedná se o nový rekord. MakerDAO má větší hodnotu než všechny kryptoměny, kromě Bitcoinu nebo Etherea.

Analýzy a trhy

07.01.21 Technická analýza BTC/USD – Kde má euforický sentiment svůj strop?

Sice jsme měli včera analýzu na Bitcoin (BTC), ale vzhledem k dalšímu all time high, bych řekl, že alty nyní tolik „nejedou“. Snažím se dost bedlivě sledovat sentiment na sociálních sítí a musím říct, že je nyní ve stratosféře.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Malware, který se již rok zaměřuje na kryptopeněženky

Již rok je mezi námi malware, který útočí na kryptopeněženky. Jedná o nástroj pro vzdálený přístup, který nabourává aplikace postavené na platformě Electron, která vytváří aplikace. Proto se tento malware nazývá ElectroRAT.

Celková tržní kapitalizace kryptomarketu překonala 1 bilion dolarů!

Je to velmi vzrušující období pro fanoušky Bitcoinu a kryptoměn. Milník, který celou dobu existence kryptomarketu zůstávál nepokořen, byl právě prolomen – 1 bilion dolarů.

Co očekávat od bitcoinu v roce 2021

Bitcoin má za sebou velmi výbušný rok. Od masivního propadu v březnu 2020 až do konce roku cena nejdůležitější kryptoměny světa vzrostla o více než 500 %. S ohlédnutím za minulými cykly může předpovídat vývoj Bitcoinu v roce 2021.

Bitcoin nyní patří mezi 10 nejcennějších globálních aktiv

S tržní kapitalizací 638 miliard dolarů se celková hodnota Bitcoinu blíží hodnotám akcií společností Tesla či Alibaba. Celkově se tak BTC dostal do první desítky nejcennějších globálních aktiv.

Ethereum čelí krizi likvidity stejně jako Bitcoin

Krize likvidity začíná zasahovat i společnost Ethereum. Vedoucí analytické firmy CryptoQuant Ki Young Ju zaznamenal významný odliv ETH z burz, což může poukazovat na přicházející krizi likvidity, která již zasáhla i bitcoiny.

HOT NEWS

Bitcoin prolomil 40 000 USD / 850 000 CZK dříve, než se čekalo

Bitcoin je k nezastavení. Kryptoměně se podařilo dosáhnout obrovského milníku 40 000 USD ještě rychleji, než se čekalo, už během prvního týdne roku 2021.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Bitcoin aktuálně…

meme

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img