[Večerní souhrn článků] • Circle uzavřel partnerství s Genesis: podporují použití USDC v tradičním financování • a další články

0
večer, souhrn
Zdroj: pixabay.com

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Circle uzavřel partnerství s Genesis: podporují použití USDC v oblasti tradičního financování

Globální fintech společnost Circle spolupracuje s hlavním kryptoměnovým makléřem Genesis. Oba budou společně usilovat o přijetí stablecoinu USDC od Circle.

Travel Giant CWT zaplatil výkupné ve výši 4,5 mil USD v BTC

CWT, pátá největší cestovní společnost v USA, která se může pochlubit ročním výnosem 1,5 miliardy USD, souhlasila s tím, že zaplatí výkupné v BTC v hodnotě 4,5 milionu USD hackerům, kteří nabourali jejich počítačový systém.

Analýzy a trhy

31.07.20 Technická analýza BTC/USD – Chystá se Bitcoin na pokračování v rally?

Jestli trh s Bitcoinem (BTC) pozorněji sledujete, tak víte, že jsme se po technické stránce od poslední analýzy zrovna nikam vpřed neposunuli. Čehož trochu využily altcoiny a už se dokázaly pohnout z místa. Co ale Bitcoin? Co může vzejít s aktuální konsolidace?

31.07.20 [Přehled trhu+BTC] Bitcoin na 11 000, vydrží slabá podpora?

Bitcoin se stále drží na 11 100 USD. Investoři musí udržet několik podpor. V cestě vzhůru mu brání výrazná rezistence, situaci si více rozebereme v dnešní analýze.

Kryptoměny a kryptofirmy

Tokenizace by mohla pomoci i s emisemi CO2

Změna klimatu je jedním z největších problémů, kterým dnes společnost čelí. Proto by nemělo být překvapením, když se velké korporace zasazují o zmírnění jejich dopadu na životní prostředí.

Spící obr smart chainů – Proč si Cosmos (ATOM) zaslouží pozornost

Smart kontrakt platformy jsou největším hitem rozvíjejícího se prostředí kryptoměn. Má to jednoduchý důvod a tím je fakt, že umožňují budování komplexní decentralizované finanční architektury. V soutěži o nejlepší smart chain stále vede Ethereum. Za ním se ovšem formuje skupina velmi silných konkurentů. Dnes se podíváme na jednoho z nich, který má potenciál soutěžit o první místo mezi smart kontrakt platformami. Jedná se o blockchain s názvem Cosmos.

USA vytiskly během měsíce víc dolarů než během dvou století – V jakém stavu je ekonomika ČR?

Tiskárna Fedu se v posledních měsících rozjela vskutku nevídaným tempem – ale musí to opravdu nutně vést k inflaci? Ředitel společnosti Pantera Capital nabízí svůj pohled na aktuální dění.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře