[Večerní souhrn článků] • Čína varuje před NFT • a další články

5
(4)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Čína varuje před NFT

Čínská komunistická strana dnes vydala řadu prohlášení, která odsuzují trh s nezaměnitelnými tokeny (NFT). Zpráva uvádí, že v NFT transakcích existuje obrovská bublina. [1]

Analýzy a trhy

10.09.21 Technická analýza Altcoin Index a Shitcoin Index – mohutný prodejní tlak, zatím žádná náprava

Dnes si zpracujeme stručnou textovou analýzu na Altcoin Index a Shitcoin Index. Včerejší stream byl vážně nabitý mnoha informacemi, kde jsem řešil i Bitcoin dominanci, která je ve spojitosti s altcoinovým trhem velmi důležitá.

10.09.21 [Přehled trhu a BTC] Bitcoin po 10 000 USD propadu vymazává ztrátu!

Bitcoin se po velkém propadu o 10 000 USD pomalu táhne nahoru. Podpora na 46 500 USD konečně odvádí svou práci a během následujícího víkendu může Bitcoin dotáhnout na 47 500 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Co znamená nový zákon o bitcoinech v Salvadoru pro kryptotrhy?

Pro Salvador byla výzva již první den platnosti nového zákona o bitcoinech. Peněženka Chivo, která umožňuje spotřebitelům nakupovat zboží a služby v BTC, byla dočasně odstavena.

Panama navrhuje BTC jako platební metodu

V návaznosti na El Salvador Panamská republika předložila nový návrh zákona, který by z Bitcoinu učinil alternativní platební metodu v zemi. Adopce kryptoměn v Latinské Americe je nebývale na vzestupu.

Muž z Ohia se přiznal ke krypto podvodu ve výši 30 milionů dolarů

Americké ministerstvo spravedlnosti v minulém týdnu obdrželo doznání muže, který stojí za podvodem v oblasti kryptoměn v hodnotě několika milionů dolarů.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: