[Večerní souhrn článků] • Černý pátek se promítnul i do ceny BTC • a další články

5
(3)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Černý pátek se promítnul i do ceny BTC

Stejně jako před rokem, i na Black Friday cena největší kryptoměny světa výrazně klesla. Černý pátek tak dostává svému jménu v kryptoměnách, je to ovšem také možnost, jak nakoupit digitální měny v poklesu. [1]

Analýzy a trhy

26.11.21 Technická analýza BCH/USD – postup zamítnut, vracíme se k supportu?

Bitcoin cash (BCH) čelí zamítnutí u důležité rezistence. Dopomohl tomu i fakt, že Bitcoin byl též neschopen postoupit, neboť byl u rezistence kolem 61 000 USD zastaven.

26.11.21 [Přehled trhu + BTC] Vánoční výprodej pokračuje ve víkendu!

Bitcoin (BTC) ve čtvrtek posílil, ale stále je pod bearish resistance line a znovu se tak otevírá otázka propadu k 50 000 USD supportu.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

CEO Ripple: Dogecoin není dobrý pro kryptotrh

Generální ředitel společnosti Ripple, Brad Garlinghouse, v nedávném rozhovoru prohlásil, že meme kryptoměna Dogecoin nemusí být pro kryptoměnový trh dobrá.

Collins Dictionary vyhlašuje NFT jako slovo roku 2021

Collins Dictionary oficiálně oznámil svůj každoroční shortlist pro slovo roku. V roce 2021 platí, že NFT – ačkoliv je technicky chápáno jako zkratka pro nezaměnitelný token – je jejich slovem roku.

Tether se zavázal spolupracovat s tvůrci politik na transparentnosti stablecoinů

Společnost Tether, emitent nejpopulárnějšího stablecoinu na světě USDT, v několika tweetech reagovala, že bude spolupracovat s tvůrci politik poté, co bankovní výbor amerického Senátu začátkem tohoto týdne zaslal několika emitentům stablecoinů dopisy s dotazem na jejich provozní vlastnosti.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img