[Večerní souhrn článků] • Cena Cardana vzrostla o 15% díky partneství s PwC • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Tether přidal na blacklist adresy v hodnotě 46 milionů dolarů • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Bitfinex a Tether čelí soudu o 850 mil. USD • Podvody na YouTube stále kvetou • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin a...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Cena Cardana vzrostla o 15% díky partneství s PwC

Kryptoměna Cardano spojuje své síly s globální poradenskou společností PricewaterhouseCoopers (PwC), aby zajistila, jak nejlépe zpropagovat blockchain Cardana. Partnerství se hned projevilo na ceně kryptoměny.

Cena Cardano (ADA) vzrostla o 15% a dosáhla ceny 0.021 dle KMC. Cena posunula kryptoměnu mezi top 10 kryptoměn celosvětově.

Analýzy a trhy

[Přehled trhu] 28.01. [BTC] +4% [ETH] +3,5% [ETC] +19,9% Bitcoin i zbytek trhu ve velkém růstu. Dosáhneme až na 9 100 USD?

Dnes jsme se v přehledu trhu věnovali Bitcoinu, Ethereu, Ethereu Classic a Quantu. Bitcoin atakuje 8 800 USD hodnoty, od včera přidal 250 USD.

28.01. Technická analýza: [BTC/USD] Bulls hlásí k útoku, Bitcoin v roce 2020 již s 26% ziskem a do halvingu spoustu času na růst!

Bitcoin před koncem měsíce posílil a vrátil se na top za rok 2020 při hodnotách 9 000 USD. Bude pokračovat v růstu až do halvingu? Které hodnoty je třeba sledovat? Za rok 2020 už stihl Bitcoin přidal 26% na růstu.

28.01.20 Technická analýza ETH/USD – nejvíc bullish scénář vítězí! + Další menší zamyšlení

Když jsme byli během poslední analýzy na začátku korekce Etherea (ETH), tak bylo otázkou, jak dlouhá bude a zdá nám i zcela úplně nezkazí ty plány na bull run. No, nakonec se to vyvrbilo až moc dobře, což je i pro mně samého obrovským překvapením. Nečekal jsem, že to bude tak snadné. Tedy, zatím ještě není tak úplně vyhráno a má to i pár háčků, které během analýzy ještě vysvětlím. Nicméně, trhy nám daly jasný signál, že se jim nakone chce nahoru.

Kryptoměny a kryptofirmy

7 altcoinů, které musíte vybrat z burzy Poloniex (nebo je ztratíte navždy)

30. ledna 2020 je poslední den, do kdy můžete vybrat sedm altcoinů z kryptoburzy Poloniex, než budou zcela odstraněny z platformy. O které kryptoměny se jedná, se dozvíte v článku.

V soudním případu Telegramu bylo odhaleno několik investorů

Nedávný vývoj soudní bitvy mezi Telegramem a SEC odhalil jména investorů, kteří se v roce 2018 podíleli na prodeji kryptoměny Gram v hodnotě několika miliard dolarů.

Regulace a státy

CB Indie vs. krypto – slyšení je u konce, čeká se na rozhodnutí soudu

Dlouhá soudní bitva mezi centrální bankou Indie a svobodou krypta končí. Strany předložily argumenty a nyní se čeká na rozhodnutí soudu.

Hot news

Bitcoin musí udržet 9K USD po dobu 2 dnů, aby byl zajištěn bull run

Tone Vays ve svém seriálu obchodování s Bitcoinem na YouTube dnes prohlásil, že po dobu 2 – 3 dnů se musí BTC udržet nad hranicí 9 000 amerických dolarů, aby byl zajištěn býčí trend.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – Když mi kámoš říká, abych prodal krypto

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře