[Večerní souhrn článků] • Cena BTC prudce vzrostla, Robinhood omezuje obchodování • a další články

5
(3)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Cena BTC prudce vzrostla, Robinhood omezuje obchodování

Cena nejdůležitější kryptoměny světa dnes prudce vystřelila nahoru. Kryptoměnová burza Coinbase utrpěla během hodiny nejvyššího růstu výpadek. Obchodní aplikace Robinhood mezitím zastavila funkci okamžitého nákupu kryptoměn. [1]

Analýzy a trhy

29.01.21 Technická analýza BTC/USD – Po třech týdnech breakout?

Jak jste si jistě všimli, Bitcoin (BTC) udělal ráno docela pěknou a krapet i nečekanou pumpu. Po třech týdnech čekání jsme se každopádně dočkali snah o průraz a navázání na předchozí rally.

29.01.21 [Přehled trhu a BTC/USD] Support na Bitcoinu na 30 000 USD

Bitcoin tvoří nejčastější pattern trendových linií a podíváme se na kritické hodnoty, které sledují investoři.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

CoinMarketCap zalistoval token WSB výše než BTC

Nelekněte se, když uvidíte při procházení trhů na CoinMarketCap token WallStreetBets (WSB) na místě pro největší kryptoměnu na světě podle tržní kapitalizace.

Google údajně smazal 120 tisíc negativních recenzí na Robinhood

Společnost Google údajně odstranila více než 120 000 negativních recenzí na obchodní platformu Robinhood. K tomu přikročila s odvoláním na porušení pravidel souvisejících s manipulací s hodnocením. …Ale na čí straně?

Stále více institucionálních investorů nakupuje Ethereum

Podle nejnovějších zjištění je rally Etherea v posledních několika týdnech způsoben také zájmem o institucionálních investorů o toto digitální aktivum. Instituce tak přecházejí z nejdůležitější kryptoměny světa na ETH.

Bizardní hromadná žaloba proti Ripple kvůli ztrátě 48 USD

Komunita kolem společnosti Ripple je v rozpacích kvůli soudnímu sporu, který podal Floridčan Tyler Toomey proti Ripple Labs a generálnímu řediteli Bradu Garlinghouseovi za ztrátu 48,56 USD.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Legenda

meme

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img