[Večerní souhrn článků] • Cena BTC by mohla dosáhnout  200 000 USD – tvrdí Bobby Lee • a další články

4.7
(6)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Cena BTC by mohla dosáhnout  200 000 USD – tvrdí Bobby Lee

Jeden z největších a také nejstarších investorů do nejdůležitější kryptoměny světa očekává v blízké budoucnosti FOMO rally a pochod na nová historická maxima. Podle dnešního rozhovoru pro portál Bloomberg by se cena mohla dotknout 200 000 amerických dolarů. [1]

Analýzy a trhy

29.09.21 Technická analýza BTC/USD – klíčový support drží, povede se odraz? (update)

Bitcoin (BTC) měl včera namále, ale nakonec se povedlo těch 42 000 USD opětovně ubránit. Doufám, že jste si všimli, že jsem do včerejší analýzy vložil stručný update ohledně dolarového indexu. Dolar je totiž výrazně býčí, což mělo za následek i propad na akciovém trhu.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Obyvatelé v Cool Valley dostanou tisícovku dolarů v BTC

Cool Valley ve státě Missouri, malé městečko s přibližně 1 500 obyvateli v okrese St. Louis, se nedávno stalo předmětem mezinárodní pozornosti poté, co jeho starosta Jayson Stewart oznámil, že plánuje dát každému obyvateli až 1 000 USD v bitcoinech.

Čínský ban je pro Bitcoin irelevantní, říká šéf MicroStrategy Michael Saylor

Jak asi víte, Čína přitvrdila a nově je v zemi bezmála vše spojené s kryptoměnou zakázáno pod hrozbou trestů. Michael Saylor však říká, že pro Bitcoin jako takový se nic nemění.

Charles Hoskinson pracuje na uvedení nového alba Paula Oakenfolda

Bylo oznámeno, že síť Cardano a její zakladatel Charles Hoskinson pracují na vydání nového alba jednoho z nejslavnějších hudebníků v žánru elektronické taneční hudby, Paula Oakenfolda.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.7 / 5. Počet hlasujících 6

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: