[Večerní souhrn článků] • Britský regulátor dává Vise zelenou • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Společnost MicroStrategy nakoupila opět BTC • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Odpolední zprávy] • Trhy končí týden v červených číslech • Velryba přesunula BTC za 1,45 mld. USD • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Poté, co se Bitcoin vzpamatoval...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord
[speaker]

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Britský regulátor dává Vise zelenou

Úřad pro hospodářskou soutěž ve Velké Británii udělil souhlas společnosti Visa k připojení se k platformě Plaid. Úřad dle oficiálního oznámení nenašel žádný důkaz o poškození hospodářské soutěže. Plaid dokáže připojit aplikace k bankovním účtum uživatelům.

Analýzy a trhy

26.08.20 Technická analýza ETH/USD – Máme počítat s hlubším propadem?

V předešlé analýze na Ethereum (ETH) jsme si řekli, že nejbližší silný support je na S/R levelu 363,37 USD, což je zároveň maximum z léta minulého roku. Kurz Etherea pokračoval v poklesu a nejspíš brzy dojde k dalšímu otestování této hladiny.

26.08.20 [Přehled trhu+BTC] Bitcoin propadl o 1 000 USD za 9 dní!

Bitcoin propadl během devíti dní o 1 000 USD! Dostali jsme se až na 11 400 USD. Support musí vydržet, jinak budou mít investoři pocit, že se propadneme do větších problémů.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem zde

Kryptoměny a kryptofirmy

Centrální banky zajímají digitální měny více než kdy jindy

Nejdále s digitální měnou vydanou centrální bankou (CBDC) došla Čína, která již provádí finální testy. S příchodem koronaviru a mnoha dalších politických sporů jsou digitální měny pro centrální banky zajímavější než kdy předtím.

Jak by mohla vypadat budoucnost v České republice?

Zamysleli jste se někdy nad tím, jak by mohla vypadat budoucnost v České republice za pár let? Kam naše země po stránce vývoje míří a zda bude stále tak krásná, jako je teď?

BIS vydala oficiální zprávu o vývoji CBDC

Digitální měny centrálních bank (CBDC) jsou v centru pozornosti už nějaký čas. Důvody jejich vydání se však v jednotlivých zemích liší, stejně jako politické přístupy a technické návrhy.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Kdo zná?

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře