[Večerní souhrn článků] • Brazílie chce zpřísnit finanční zločiny související s kryptoměnami • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Brazílie chce zpřísnit finanční zločiny související s kryptoměnami

Brazilští zákonodárci pracují na zajištění přísnějších předpisů pro zločiny související s kryptoměnami. Schvalují soubor nových sankcí za praní špinavých peněz kryptoměnami. Dnes to oficiálně oznámil brazilský zvláštní výbor Poslanecké sněmovny. [1]

Analýzy a trhy

04.10.21 Technická analýza BTC/USD – týdenní close jako Bullish Engulfing

Bitcoin (BTC) dle měsíčního grafu rýsuje potenciální nižší vrchol, což jsme si ukázali v páteční analýze. Leč v nedělní video analýze jsme si řekli, že týdenní a denní graf zase na oplátku rýsuje vyšší low. Tudíž to ani náhodou není tak černobílé a jasné, jak by se mohlo zdát.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

BTC bull run má „nejméně 6 měsíců“ – co je třeba sledovat

Bitcoin (BTC) začíná nový týden po prvním pokusu o prolomení hranice 50 000 USD za více než měsíc – co ho čeká dál? Po povzbudivém víkendu čelí BTC/USD stále více býčímu makroklimatu a řadě očekávání analytiků, kteří požadují, aby říjen změnil hru.

Snowden: Čínský zákaz učinil Bitcoin ještě silnějším

Populární informátor Edward Snowden se připojil k lidem, kteří věří, že čínský zákaz Bitcoinu ve finále hlavní kryptoměně prospěje.

DC Comics bude distribuovat NFT Batmana a Supermana

Společnost DC Comics přišla s novou sbírkou, která jistě potěší všechny fanoušky komiksu i kryptoměn. Fanoušci DC Comics dostanou šanci vlastnit zdarma NFT superhrdinů jako Superman, Batman či Wonder Woman.

Cena Axie Infinity za tři měsíce vzrostla o 1 900 procent

Axie Infinity je videohra založená na blockchainu, kterou vytvořilo singapurské vývojářské studio Sky Mavis. Videohře roste popularita a její nativní token AXS stále nastavuje nová maxima.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img