[Večerní souhrn článků] • Blockchain.com zjednodušuje kryptoměnové transakce • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Blockchain.com zjednodušuje kryptoměnové transakce

Jedna z předních kryptoměnových burz na světě, Blockchain.com, dnes integrovala podporu pro platformu Unstoppable Domains. Ta umožní 32 milionům uživatelů odesílat kryptoprostředky s uživatelským jménem namísto kryptoměnové adresy. [1]

Analýzy a trhy

Bitcoin live stream – povedlo se definitivně odvrátit průlom supportu, nebo byl pouze odložen?

Bitcoin (BTC) se po průlomu sice dokázal vrátit na klíčový support, ale jak jsme si řekli v dnešní analýze, reakční nakupující velmi váhají. Přitom by neměli, protože podoba úterního close je nepochybně dosti pozitivní, což by k váhání vést nemělo.

24.06.21 Technická analýza BTC/USD – reakční nakupující zaváhali, je to problém?

Ze středeční analýzy na Bitcoin (BTC) víme, že pokus o průlom klíčového supportu skončil pro medvědy velmi nešťastně, protože se na poslední chvíli cenu podařilo dostat zpátky na support. Samotné price action z této události bylo dosti zvláštní a v těchto chvílích jsem i toho názoru, že si někdo silný pouze testoval dostupnou likviditu pod 30 000 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

John McAfee a smrt, kterou provází chvála i konspirační teorie

John McAfee, zakladatel společnosti McAfee vyrábějící antivirový software, byl nalezen mrtvý ve své cele ve Španělsku. Podle dostupných informací řejmě spáchal sebevraždu jen několik hodin poté, co nejvyšší soud země schválil jeho vydání do Spojených států, kde byl hledán kvůli obvinění z daňových trestných činů, za které mu hrozilo až 30 let vězení.

Brave se zaměřuje na Google prohlížeč

Společnost Brave ve svém nedávném oznámení uvádí, že spustila nový webový prohlížeč, který klade důraz na soukromí a ochranu osobních údajů. Zaměřuje se tak na společnost Google a její vyhledávač Google Chrome.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img