[Večerní souhrn článků] • Bitwise zavádí nový DeFi fond • a další články

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitwise zavádí nový DeFi fond

Kryptoměnová společnost Bitwise dnes spustila první indexový fond zaměřený na decentralizované finance (DeFi). Nový fond má za cíl poskytnout akreditovaným investorům prostředky k diverzifikaci DeFi. [1]

Analýzy a trhy

17.02.21 Technická analýza BTC/USD – 50 000 USD nakonec definitivně proraženo?

I když se včera na Bitcoinu medvědům povedlo zprvu pokus o průraz 50 000 USD zamítnout, nakonec nakupující neustoupili a stejně tuto důležitou psychologickou úroveň překonali.

17.02.21 [Přehled trhu a LINK/USD] ChainLink na novém ATH

Medvědi během několika posledních obchodních jednání převzali kontrolu nad trhem Chainlink, když cena kryptoměny vychladla ze svého pondělního ATH.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Kryptopůjčky jsou pilířem kryptoprostoru

Vývoj kryptopůjček pokračuje a pravidelně přicházejí stále nové a nové projekty. Tyto platformy, z nichž většina existuje v oblasti decentralizovaného financování (DeFi), nabízejí uživatelům možnost získat půjčku, aniž by museli bojovat se zprostředkovateli a přijímat riziko protistrany.

Zatímco Bitcoin prolomil 51 000 USD, volatilita je mnohem nižší než v roce 2017

Volatilita Bitcoinu zdaleka není na stejné úrovni jako během býčího běhu v roce 2017. Bitcoin překonal 51 tisíc dolarů a podle některých analytiků pro další růst potřebuje, aby volatilita nadále klesala.

Bitcoin se stává bilionovým aktivem

Kryptoanalytik Timothy Peterson se před nedávnem věnoval předpovědi ceny BTC. Bitcoin se podle slov analytika při ceně 53 680 USD za minci stane bilionovým aktivem. Jaký bude další vývoj matičky všech kryptoměn?

Dlouhodobí investoři BTC prodávají, zatímco těžaři jej drží

Nedávná zpráva od společnosti Glassnode, zabývající se analytikou kryptoměn a blockchainů naznačuje, kdo nyní drží bitcoiny a kdo se jich naopak zbavuje.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Netřeba slov…

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: