[Večerní souhrn článků] • Bitcoin dosáhl nového cenového rekordu • a další články

3
(2)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin dosáhl nového cenového rekordu

Tento týden nejdůležitější kryptoměna světa zaznamenala nový rekord, kdy cena BTC zůstala nad hranicí 10 000 USD nejdéle v historii této kryptoměny. Denní uzávěrky pro BTC/USD se tak drží nad touto hranicí již od 27. července letošního roku.

Poplatky ETH zastínily Bitcoin

Kumulativní transakční poplatky placené těžařů kryptoměny Ethereum se v roce 2020 téměř zdvojnásobují oproti Bitcoinu. Poplatky v hodnotě 276 milionů USD šly v letošním roce strmě nahoru.

Analýzy a trhy

28.09.20 Technická analýza BTC/USD – Pumpa z bull flagu za rohem?

Máme tu nový týden a Bitcoin (BTC) nám od páteční analýzy o něco zase postoupil. A přitom to asi na 24 hodin vypadalo, že tomu došlo úplně momentum. Bitcoin chytil druhý dech a myslím si, že teď je vysoká pravděpodobnost na to, že atakujeme rezistenci na 11 200 USD.

28.09.20 [Přehled trhu + BTC + ETH] Predikce týdne: Bitcoin za 11 100 a Ethereum 319 USD

V dnešním přehledu trhu se podíváme na největší růst i propad z top 100 coinů podle marketcapu. Důkladněji se podíváme na momentální růst Bitcoinu o 500 USD k hodnotám nad 10 800 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem zde

Kryptoměny a kryptofirmy

Jednoho dne budeme používat čínskou digitální měnu

Celosvětově známý zpravodajský portál BBC se ve svém nedávném rozhovoru rozhodl vyzpovídat čínského kryptoměnového průkopníka a těžaře, Chandlera Gua. Ten kromě rozhovoru o kryptoměnách, těžbě a regulacích také prohlásil, že jednoho dne všichni budou používat digitální jüan.

Podle Bena Zhoua je většina kryptoburz zranitelná

Opět se mluví o zabezpečení kryptoměn. A to poté, co hackeři napadli KuCoin. Podle generálního ředitele společnosti Bybit Bena Zhoua by to ale nemělo lidi překvapovat, protože burzy jsou z hlediska designu zranitelné.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Pro fanoušky Among Us

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: