[Večerní souhrn článků] • Binance spouští cloudové služby pro těžbu bitcoinu • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Binance spouští cloudové služby pro těžbu bitcoinu

Kryptoměnová burza Binance dnes navzdory žaloby ze strany Komise pro cenné papíry (SEC) spustila clooudové služby pro těžaře bitcoinu, kteří jsou limitování potřebným hardwarem a dalším vybavením. Na službu si však počkají ještě investoři ze Spojených států. Kryptoburza aktuálně prodává 1 Th/s za 10,72 amerických dolarů. Těžba BTC bude aktivní po dobu 180 dní a lze vydělat 0,0004338 BTC. [1]

Podívejte se také na náš kalendář akcí, ať vám neunikne žádná kryptoměnová událost.

Analýzy a trhy

15. 6. 2023 Analýza BTC – Bitcoin padá, jestřábí Powell!

Bitcoin konečně otestoval supportní pásmo, které se nachází kolem 25 000 USD. Což je price action, na které jsme velmi dlouho čekali. Už to vypadalo s tím otestováním supportu beznadějně, ale tady máte alespoň důkaz, že se trpělivost skutečně vyplácí. Trh v každém případě dostal k poklesu silný impuls, který vyplývá z měnově-politického rozhodnutí FOMC. Jaký to byl impuls? A co od trhu nyní očekávat?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Saylor: Cena bitcoinu by se mohla zvýšit 10krát

Výkonný předseda společnosti MicroStrategy, Michael Saylor, během nedávného rozhovoru prohlásil, že cena bitcoinu by se mohla zvýšit 10krát a dominance by tak mohla překonat 80 %. Co dalšího uvedl bývalý generální ředitel MicroStrategy?

Jak mohou právní chatboti zlepšit dostupnost spravedlnosti?

AI již dnes umí nejen konverzovat s člověkem a řešit matematické problémy, ale také programovat, nacházet zranitelnosti v smart kontraktech, vylepšovat web3 grafiku, predikovat nádorová onemocnění, hrát si s blockchainem nebo také poskytovat medicínské rady. Svět AI však také přinesl novinku, která si nese označení “právní chatbot”. Právní chatbot je počítačový program navržený tak, aby uživatelům poskytoval právní informace a pomoc prostřednictvím konverzačního rozhraní.

Nejlepší kryptoměny, do kterých investovat během krypto zimy v roce 2023

Ceny kryptoměn po explozivním začátku roku 2023 postupně klesají a zdá se, že se nyní opět blížíme do období zvaného „krypto zima“. Pro ty, kteří chtějí nakupovat levně, může být nyní vhodný čas k nákupu kryptoměn za zvýhodněnou cenu a také k investicím do předprodejních projektů, které by mohly potenciálně nabídnout vysoké výnosy. 

Bitcoin poprvé za 3 měsíce klesl pod 25 tisíc dolarů

Cena bitcoinu se včera večer propadla o 4 %. Reagovala tak pravděpodobně na jestřábí projev Jerome Powella. Fed sice podle očekávání sazby nezvýšil, ale z následného projevu vyplynula možnost ještě dvou dalších zvýšení v tomto roce. Inflační cíl se podle ekonomické projekce odsunul na budoucnost poměrně dost vzdálenou.

 Dominance USDT roste, je nejvyšší od května 2021

Údaje z poslední doby nám ukazují, že Tether (USDT) zaznamenal nárůst své dominance. USD Coin (USDC) a další stablecoiny naopak své podíly na trhu ztratily.

MEME dne

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img