[Večerní souhrn článků] • Coinmate obnovil výběry EUR a CZK • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Kryptoměna BAND prudce stoupla o 65 % za jediný den • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Bitcoin udržel 11 500 USD a roste dál • Ethereum Classic utrpěl další 51 % útok • a další novinky

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během posledního dne v kryptosvětě. TRHY Včerejšek byl zajímavý den na...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Coinmate obnovil vklady v EUR a CZK

Coinmate oznámil opětovné povolení vkladů EUR. V oznámení se píše: Nebylo to snadné, ale boj jsme vyhráli. Naštěstí se nám podařilo získat nové bankovní partnery pro EUR i CZK.

Binance daruje zdravotní materiál v boji proti koronaviru

Jedna z největších kryptoměnových burz na světě, Binance, pomáhá od začátku letošního roku proti nemoci Covid-19, když rozdává po celém světě zdravotní materiál nemocnicím a sociálním zařízením. Aktuálně darovala kryptoburza 27 000 masek KN95 v hodnotě přes 60 000 USD britské zdravotní službě Princess Royal University Hospital (PRUH).

Analýzy a trhy

07.07.20 Technická analýza ETH/USD a LTC/USD – Další zamítnutí v řadě, rally se pořád nekoná

Máme dneska týden od minulé analýzy na Ethereum (ETH) a Litecoin (LTC), kdy jsem dospěl k názoru, že bychom se spíše měli rozloučit s nadějí na to, že na těchto mincích uvidíme v létě svižnější price action.

07.07.20 [Přehled trhu+ IOTA] To, co je na IOTA grafu, se vidí málokde!

To, co je na IOTA, se vidí málokde. Momentální bullish kanál neztrácí formaci, to se už ale nedá říct o Bitcoinu a spoustě dalších kryptoměn. Kam momentálně směřujeme a je třeba být ve střehu?

Kryptoměny a kryptofirmy

Bezos má více peněz, než je tržní hodnota Bitcoinu

Zakladatel nadnárodní korporace pro online nakupování Amazon, Jeff Bezos, má nyní více peněz, než je tržní limit Bitcoinu. Majetek amerického podnikatele tak stojí více, než všechny vytěžené Bitcoiny v oběhu.

Rozpráší „zákon proti šifrování“ také kryptoměny? Co když bude v USA schválen?

Co když bude schválen Zákon o zákonném přístupu k šifrovaným datům (LEAD)? Existuje hrozba, že pokud ho zákonodárci Spojených států schválí, může být kryptoměna nezákonná.

Bitcoin: rezistentní peníze a otázka národní bezpečnosti

Za necelých 10 let se Bitcoin (BTC) z malé kyberpunkové komunity stal otázkou národní bezpečnosti s obrovskými důsledky pro geopolitiku. Pojďme se blíže podívat, proč.

Instagram zablokoval účty třem ženám kvůli jejich kritice Binance Influencer Awards

Instagram zablokoval tři ženy, zabývající se kryptoměnami, po jejich kritice nedostatečného zastoupení žen v krypto průmyslu.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Cardano to the MOON

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře