[Večerní souhrn článků] • Biden pověřil Jeroma Powella jako dalšího předsedu Fedu • a další články

5
(3)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Biden pověřil Jeroma Powella jako dalšího předsedu Fedu

Americký prezident Joe Biden pověřil Jeroma Powella, aby sloužil další čtyři roky jako předseda Rady guvernérů Federálního rezervního systému. Zprávu dnes oficiálně oznámil Bílý dům. [1]

Analýzy a trhy

22.11.21 Technická analýza BTC/USD – růstový trend je zlomený?

Bitcoin (BTC) ukončil další týden, bohužel ve spíše nepříznivé podobě. V době zpracování nedělní video analýzy to nebylo ještě tak jisté, ale dovolil bych si tvrdit, že týdenní graf skutečně směřuje k otestování S/R levelu 52 500 USD.

22.11.21 [Přehled trhu + BTC ] Panic sell k 50 000 USD nekončí!

Čeká Bitcoin znovu propad? Na grafu jsou vidět známky blížícího se bearish pohybu a poklesu k podpoře na 50 000 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Švédská výzva k zákazu těžby kryptoměn je „zcela mylná“, říká manažer fondu

Výzva švédského finančního dohledu k zákazu těžby kryptoměn metodou proof-of-work (PoW) v celé Evropské unii, se setkala s odezvou ze strany správců fondů souvisejících s kryptoměnami.

Top 5 nejlepších metaverse kryptoměn podle kryptoanalytika Austina Arnolda

Influencer a obchodník s kryptoměnami Austin Arnold z kanálu Altcoin Daily jmenoval svůj žebříček nejlepších altcoinů, které jsou zaměřeny na metaverse.

Peru pracuje na CBDC s dalšími centrálními bankami

Jihoamerické Peru naváže partnerství s centrálními bankami Indie, Hongkongu a Singapuru, aby společně pracovaly na vlastní verzi digitální měny vydané centrální bankou (CBDC). Země nechce zůstat pozadu.

Tým Shiba Inu varuje před podvody

Tým stojící za memo kryptoměnou Shiba Inu (SHIB) vydal veřejné varování před probíhajícími online podvody, které se primárně zaměřují na altcoinové investory zajímající se o tokeny SHIB.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img