[Večerní souhrn článků] • Bernstein: Bitcoin může uprostřed americké bankovní krize prosperovat • a další články

5
(2)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bernstein: Bitcoin může uprostřed americké bankovní krize prosperovat

Analytici společnosti Bernstein Private Wealth Manager se domnívají, že současná krize bankovního systému v USA by mohla vést k větší adopci bitcoinů a pravděpodobně by to mohlo zvýšit cenu tohoto aktiva. Navíc tito odborníci doporučují lidem, aby zvažovali investice do BTC, který by mohl brzy vstoupit do nového období růstu, způsobeného nestabilními podmínkami v tradičních finančních institucích. [1]

Analýzy a trhy

28.4.2023 Tržní přehled pro akciový index S&P 500 a Bitcoin – čekání na zasedání Fedu, výsledková sezóna neutrální

Vítáme Vás u dalšího přehledu trhu pro akciový index S&P 500, Bitcoin a další kryptoměny. Bitcoin a akciové indexy zažívají zvýšenou volatilitu s ohledem na výsledkovou sezónu. Dnes nás čeká významné makro ze spojených státu.

28.04.23 Analýza LTC/USD – Halving se rychle blíží

Litecoin má před sebou jednu velmi důležitou událost. A to je blížící se halving. Každá kryptoměna má v době před halvingem tendenci začít mnohem více kurzově posilovat. Proto jsem říkal už před pár měsíci, že se z toho důvodu vyplatí litecoin kurz sledovat. Do halvingu coinu zbývají více jak tři měsíce a zatím se nic moc neděje. Ale tři měsíce jsou dost dlouhá doba. Takže se můžeme ještě nechat překvapit.

4Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

JPMorgan využívá AI k odhalování obchodních signálů skrytých v projevech Fedu

Bankovní gigant JPMorgan podle posledních zpráv vytvořil nástroj umělé inteligence pro analýzu projevů Federálního rezervního systému (Fed), který umožňuje automatické signalizování obchodů.

Philip Swift – Cena bitcoinu by mohla brzy spadnout až na 20 000 USD

Server Cointelegraph.com vyzpovídal zakladatele platforem DecenTrader a Look Into Bitcoin. Swift je zkušený analytik bitcoinového trhu a loni v říjnu předpovídal konec medvědího trhu s přelomem roku. Zatím to vypadá, že mu tehdejší prognóza vyšla. Bitcoin si od začátku roku připsal přes 80 %.

Jak dopadla studie ECB ohledně přijetí a vlastnostech potenciální digitální peněženky?

Evropská centrální banka (ECB) zveřejnila 24. dubna 2023 výsledky expertních skupin a hloubkových rozhovorů. Ty probíhaly ve všech zemích eurozóny v období od prosince 2022 do ledna 2023.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img