[Večerní souhrn článků] • Apple Pay přidává platby Bitcoinem • a další články

5
(2)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Apple Pay přidává platby Bitcoinem

Nadnárodní společnost Apple dnes oznámila podporu kryptoměnových plateb prostřednictvím spojení s aplikací BitPay. První bude přidán Bitcoin a po něm budou následovat i další kryptoměny. [1]

Analýzy a trhy

12.02.21 Technická analýza BTC/USD – Dolarový index začal rotovat, BTC stále váhá

Přináším vám další textovou analýzu na Bitcoin (BTC), ale dnes to bude spíše stručnější, protože se toho zrovna moc nestalo. Bitcoin nám zkrátka váhá, vyloženě stojí na jednom místě, což je špatná pozice.

12.02.21 [Přehled trhu a BTC/USD a NEM/USD] Bitcoin ATH? NEM na 0,40 USD

Rok 2021 přináší bull market, který nesledují už jenom investoři. Jak vypadají grafy a jaké hodnoty je třeba sledovat? Podíváme se na rychle rostoucí NEM i na možnosti Bitcoinu prolomit ATH.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

NFT ve hře Minecraft od Microsoftu a Enjin

Hráči, kteří rádi hrají Minecraft, budou moci do hry přenést NFT (non-fungible token) založené na blockchainu. Společnosti Microsoft a Enjin vydaly NFT kompatibilní s Minecraft, aby oslavily Mezinárodní den žen a dívek ve světě vědy.

Vytvoří Tesla nový precedens v podnikových financích svým 1,5miliardovým nákupem Bitcoinu?

Jak víte, korporátní přijetí Bitcoinu do svých rezerv dosáhlo nové mety, když Tesla nedávnou nakoupila Bitcoin za 1,5 miliardy dolarů. Jsme svědky počátku revoluce v podnikových financích?

Cryptowisser: Nejvýhodnější poplatky za transakce na kryptoburzách

Analytická společnost Cryptowisser před nedávnem zveřejnila zprávu, ve které zkoumá kryptoměnové poplatky na jednotlivých burzách. Podle dokumentu Cryptowisser analyzoval na 350 různých burz po celém světě. Jak to dopadlo?

Frontman skupiny Kiss Gene Simmons je bitcoinovým hodlerem

Legendární hudebník Gene Klein, v odborných kruzích známý jako Gene Simmons, nedávno zmínil na Twitteru, že dlouhodobě drží bitcoiny a potvrdil tak svou podporu nejsilnější kryptoměně.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Aktuální

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: