Frontman skupiny Kiss Gene Simmons je bitcoinovým hodlerem

5
(3)

Zprávy a souhrny

Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Legendární hudebník Gene Klein, v odborných kruzích známý jako Gene Simmons, nedávno zmínil na Twitteru, že dlouhodobě drží bitcoiny a potvrdil tak svou podporu nejsilnější kryptoměně.  

„Bitcoin je pro mě velmi dobrý“

V nedávném tweetu frontman legendární rockové kapely KISS napsal, že nákup bitcoinů před několika měsíci (v rozsahu sedmi číslic) byl pro něj „velmi dobrým obchodem“.

Největší kryptoměna na světě podle hodnoty tržní kapitalizace začala stoupat z úrovně 10 000 USD a začátkem ledna vzrostla na nové historické maximum. Následovalo několik dalších ATH, přičemž poslední bylo zaznamenáno včera, kdy byla pokořena hranice 49 000 USD.

Hudebník se podělil o svůj názor, že dle něj se Bitcoin se nezastaví u „nedávných rekordů“.

6406_1

XRP, DOGE a další altcoiny

Gene Simmons nejprve oznámil, že je bitcoinový hodler, když asi před týdnem sdílel, že vlastní více než 1 000 000 USD v bitcoinech.

V současné době patří Simmons mezi nejbohatší rockové hudebníky všech dob s odhadovanou čistou hodnotou více než 400 milionů dolarů.

Také odhalil, že jeho krypto portfolio obsahuje i XRP, DOGE a některé další altcoiny.

DOGE je oblíbeným digitálním majetkem Elona Muska. V minulosti zveřejnil několik tweetů o této memé minci a nazval ji „budoucími penězi Země“ a „kryptoměnou lidí“.

Minulý týden Musk, nejbohatší muž světa, odhalil, že společnost Tesla pod jeho vedením, investovala částku v hodnotě 1,5 miliardy dolarů do bitcoinů.

Kromě toho má nyní Tesla v úmyslu přijmout kryptoměnu jako platbu za své luxusní vozy.

Američtí rappeři se věnují bitcoinům a XRP

V poslední době přitahují bitcoiny a další kryptoměny jako XRP a DOGE i americké rappery. Mezi nimi jsou 50 Cent, Soulja Boy a Meek Mill.

Závěr

Adopce Bitcoinu a dalších kryptoměn ze strany slavných osobností není žádnou novinkou. Nyní však, když jsou emoce obchodníků vyšponované na maximum, tyto zprávy vyvolávají euforii a další přijetí ze stran nových malých investorů, kteří vstupují na trh, i když je cena Bitcoinu relativně vysoká. Vysoká dnes totiž nemusí znamenat, že bude vysoká i zítra. Proto doporučujeme pamatovat na zlaté pravidlo investování do kryptoměn, nikdy neinvestujte více, než o kolik si můžete dovolit přijít.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Zdroju.today
Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: