[Večerní souhrn článků] • Andrew Yang oznamuje Dividend Project • a další články

0
večer, souhrn
Zdroj: pixabay.com

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Andrew Yang oznamuje Dividend Project

Bývalý kandidát na prezidenta ve Spojených státech amerických oznámil projekt Dividend Project (DDP), který má pomoci vytvořit osobní údaje jako formu majetku. Cílem celého projektu je stanovit a prosadit vlastnická práva k údajům podle veškerých zákonů o ochraně soukromí.

Analýzy a trhy

23.06.20 Technická analýza indexů S&P 500 a Nasdaq – Po korekci akciový trh zase strmě posiluje

Máme necelý týden od poslední analýzy na indexy Nasdaq a S&P 500, tak si pojďme udělat nějaký ten update. Před deseti dny jsme byli v podstatě v závěru propadu, který sice vydržel jen pár dní, ale drop byl pod velmi strmým sklonem.

23.06.20 [Přehled trhu] +150% v roce 2020 může i nadále růst a překvapit?

Chainlink ze ziskem 150% za rok 2020 je bezpochyby jeden z nejlepších coinů, které můžeme mezi top 30 kapitalizací vidět. V dnešní analýze se podíváme na jeho bullish kanál a také na to, jak může ještě překvapit.

Kryptoměny a kryptofirmy

FC Barcelona vyprodala své tokeny za 2 hodiny

Španělský fotbalový klub FC Barcelona vyprodal své fanouškovské tokeny (BAR) v hodnotě 1,3 milionu amerických dolarů za méně než 2 hodiny. Tokeny byly prodány prostřednictvím platforem Chiliz.net a Socios.com.

Obchodníci tráví čas na krypto trzích ve snaze vydělat peníze

Čas jsou peníze, říká staré úsloví. Kolik času je však potřeba, abyste coby obchodníci vydělali všechny peníze, které potřebujete, a máte ho vůbec dost?

12 důvodu pro nákup BTC v roce 2020

Investování je vážná věc, která vyžaduje komplexní výzkum, zkušenosti a důvod pro každé rozhodnutí. Brandon Quittem se nedávno rozhodl vyjmenovat 12 důvodů, proč by si lidé měli koupit BTC.

Francouzi mají plán na nahrazení procesu ICO

Francouzská firma prohlašuje, že její nový krypto fundraisingový nástroj „Believers Rewards Offering“ neboli BRO nahradí ICO a zachrání podniky před hospodářskou krizí.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – Bitcoin rychle a zběsile

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře