Obchodníci tráví čas na krypto trzích ve snaze vydělat peníze

4.6
(5)

Zprávy a souhrny

Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Jako první jsem na naše kryptoweby přinesl články z oblasti osobního rozvoje a o různých formách bohatství. Působím jako podpora týmu a nejednou jsem spolupracoval na zlepšení českého Kryptomagazínu, kde jste mé články mohli poprvé najít začátkem roku 2018. Jsem také zakladatelem webu KryptoHodler.

Čas jsou peníze, říká staré úsloví. Kolik času je však potřeba, abyste coby obchodníci vydělali všechny peníze, které potřebujete, a máte ho vůbec dost?

Jak to chodí na trzích

Na kryptoměnových trzích se pohybuje nesmírné množství lidí. Každý má jiné důvody, ale nakonec platí, že všichni tito obchodníci by rádi zbohatli. Trading je pro některé novodobý způsob, jak vydělat spoustu peněz.

Co se často přehlíží, jsou nevýhody, které zde samozřejmě taktéž existují. Je zde obrovské riziko, že odejdete bez peněz. Není to jako z reklamy, kdy se na vás směje vysmátý trader, který se válí někde na pláži, kde si užívá a jen tak mimochodem udělá pár obchodů a vydělá přitom miliony.

Neberte to špatně, není tím řečeno, že to není možné. Úspěšní obchodníci vám však potvrdí, že to není vůbec snadné a za každým úspěchem stojí doslova tisíce hodin práce a odříkání.

Obchodníci to nemají vždy snadné

Pokud vás od narození štěstěna provází na každém jednom kroku, tak už dále nečtěte. Asi totiž pro vás nebude platit, že jste se museli dlouze a často i bolestivě učit, než se na vás usmálo štěstí a plody vaší práce.

Je skvělé, že existuje možnost vyzkoušet si trading. Je to určitá možnost, jak si vydělat peníze úplně samostatně a nezávisle. Pokud o tom třeba právě nyní uvažujete, nebo začínáte a zkoušíte, asi vás to hodně baví. V každém případě se tím mnoho naučíte, ať už o tradingu, nebo sami o sobě, to je jisté. Dejte si ale pozor, začínající obchodníci někdy zaplatí velice vysoké „školné“.

Čas jsou peníze

Kolik času je potřeba, abyste jako obchodníci na krypto trzích vydělali všechny peníze, které potřebujete? Počítejte s tím, že to může nějaký ten rok trvat. Často věříme, že HODL je o trpělivosti, zatímco day trading je spíše o zvládání emocí. Ve skutečnosti potřebují trpělivost úplně všichni obchodníci, bez výjimky. Tradeři možná paradoxně ještě více. Na dobrý obchod je často potřeba čekat dlouhé hodiny, někdy dokonce i celé dny.

Závěr

Obchodníci tráví spoustu času na trzích – dlouhé dny po celé měsíce a roky. Často je to 10, 12, ba dokonce i více hodin denně. Většina traderů však bohužel prodělává a jen někteří se doopravdy naučili, jak si obchodováním vydělat peníze. Kdo ví, třeba jednou najdete svou fungující metodu i vy. Hlavní je trpělivost a za žádnou cenu se nenechát zlákat ke gamblingu. Chce to mít promyšlené.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.6 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Tom
Hodnocení článku :
     

No tak to byl skutečně informačně hodnotný, výživný článek.

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: