[Večerní souhrn článků] • Americké letectvo bude využívat blockchain • a další články

4.8
(4)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Americké letectvo bude využívat blockchain

Letectvo Spojených států amerických bude využívat blockchain Constellation Hypergraph Network, aby zajistilo bezpečnost dat u obchodních partnerů ministerstva obrany. Zprávu dnes oznámila společnost Constellation. [1]

Analýzy a trhy

Bitcoin live stream – září se blíží, na co je vhodné se připravit?

Další týden je za námi, což znamená pravidelný živý stream v 19:00 na kanálu Žraloci sobě. Kromě technické analýzy na Bitcoin (BTC) se budeme krátce věnovat i akciovému trhu, kde bych chtěl na konrétním titulu něco ukázat.

26.08.21 Technická analýza BTC/USD – prodejní tlak pomalu sílí, supportu hrozí průlom

V dnešní analýze se ještě jednou krátce podíváme na Bitcoin (BTC). Ve včerejším příspěvku jsem zdůrazňoval, že dle úterní svíce to vypadá, že trh nenechá pondělní svíci v podobě Shooting Star bez odezvy.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Dogecoin teď může pomáhat skutečným psům

Dogecoin (DOGE) lze nyní použít na pomoc při záchraně skutečných psů, protože organizace na záchranu zvířat začala přijímat dary v kryptoměnách. Konkrétně se jedná o kryptoměny Bitcoin, Ethereum, Dogecoin a další.

Tisícům uživatelům Coinbase zmizelo krypto z účtů

Americká kryptoměnová burza Coinbase čelí obří kritice ze strany tisíců uživatelů. Zákaznický servis kryptoburzy dostává zprávy o hacknutích uživatelských účtů a vyčerpání finančních prostředků klientů.

Provozovatelé bitcoinových bankomatů bojují proti praní špinavých peněz

Hlavní provozovatelé ATM ve Spojených státech spojují své síly v boji proti nezákonné činnosti související s bitcoinovými bankomaty.

Kryptoměná burza Binance kategoricky popírá, že by kdy manipulovala kryptotrhy

Kryptoměnové burzy čelily v minulosti spoustě obvinění ohledně manipulace s trhem, přičemž některá se ukázala jako pravdivá. Obvinění se nevyhnulo ani největší kryptoměnové burze na světě – Binance.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

MEME dne

meme

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img