[Večerní souhrn článků] • Adam Back: Hyperbitcoinizace se blíží • a další články

5
(2)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Adam Black: Hyperbitcoinizace se blíží

Generální ředitel kryptoměnové společnosti Blockstream, Adam Back, prohlásil, že se blíží éra hyperbitcoinizace. Tato reakce byla vyvolána nedávnými údaji zveřejněnými analytickou společností Glassnode, které ukazují, že více než milion bitcoinových peněženek vlastní více než jednu minci této největší kryptoměny na světě. [1]

Analýzy a trhy

Bitcoin live stream – Co očekávat při technickém defaultu americké vlády?

Bitcoin opakovaně útočí na klíčový support, který se nachází kolem 27 000 USD. Zatím se tlak prodejců daří absorbovat, ale na jak dlouho? Je pořád platný scénář, který počítá s otestováním 25 000 USD? A jak jsou na tom altcoiny? Litecoin se začíná probírat, což je zřejmě ta předpokládaná reakce na blížící se halving.

18.05.23 Analýza LTC/USD – První býčí reakce na blížící halving?

Litecoin se v posledních několika dnech velmi slušně vyšvihl. Od lokálního low až po high zhodnocení dosahuje zhruba 25 %. Tímto vývojem kurz litecoinu na první pohled předehnal ostatní altcoiny a dokonce i Bitcoin. Může to být halvingem, který se nepřetržitě blíží? Může dojít ještě ke znatelnějšímu překonání zbytku trhu do začátku srpna?

Predikce vývoje ceny memecoinu Pepe

Memecoin Pepe (PEPE) je poslední dobou častým tématem spekulací a diskuzí. Token, který před nedávnem teprve vznikl, se dokázal stát velice rychle druhým nejobchodovanějším memecoinem na trhu. Jeho 24hodinový objem obchodování se pohybuje kolem 212 milionů USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Tether drží a bude ze svých zisků nakupovat další bitcoiny

Poslední atestační zpráva odhalila, že společnost Tether drží ve svém portfoliu, kterým kryje jimi vydávaný stablecoin USDT, také bitcoin (BTC). Ve svých nákupech primární kryptoměny hodlá pokračovat i nadále.

Plán bankrotu Voyageru byl schválen, zákazníci mohou zpočátku získat zpět 35,7 % pohledávek

Úpadkový plán společnosti Crypto brokerage Voyageru byl 17. května konečně schválen Konkurzním soudem Spojených států pro jižní obvod New Yorku. Usnesení soudce Michaela Wilese o schválení postupu zveřejnil soud o den dříve.

Cena Pepe Coinu opět vzrostla – jsou AiDoge a $SPONGE další meme coiny, které jsou připraveny explodovat?

Navzdory tomu, že Pepe v posledních několika dnech procházel korekcí a tržní kapitalizace nedávno klesla výrazně pod 1 miliardu dolarů, se Pepe coin dokázal zotavit a začal týden nárůstem o 50 %. Konkurence v čele se $SPONGE a AiDoge však roste a stále více investorů přemýšlí, který meme coin je nejlepší investiční možností.

[Událost] Pizza za 6 miliard: Pizza Day Prague 2023

Přátelé Bitcoinu, připravte se! Oslavte s námi 13. výročí první reálné platby Bitcoinem na dvoudenní mezinárodní konferenci Pizza Day Prague 2023. Tato významná akce se koná 20. a 21. května 2023, přesně dva dny před výročím legendární transakce kdy si krypto nadšenec koupil pizzu za 10 000 BTC 22. května roku 2010. V přepočtu tak dal za pizzu neskutečných 6 miliard korun!

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img