[Večerní souhrn článků] • Bitcoin dnes prudce klesl • a další články

5
(2)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin dnes prudce klesl

Cena největší kryptoměny světa dnes výrazně poklesla. Ztráty zaznamenaly také  S&P 500 a Nasdaq. Další informace naleznete také v našem streamu. V době psaní zprávy se cena BTC pohybuje okolo 36 987 USD dle KMC. [1]

Analýzy a trhy

Bitcoin live stream – FOMC statement, kvantitativní utahování a důsledky pro trhy

Bitcoin (BTC) se odrazil vcelku solidně od naši sledované konfluence, která se nachází v blízkosti 37 000 USD. Federální výbor pro volný trh (FOMC) měl totiž včera zasedání a ze stanoviska máme 100% jasno, jak bude jejich měnová politika minimálně dokonce roku vypadat – trhy na to čekali, takže se pouze projevil fenomén fait acommpli.

05.05.22 Analýza BTC/USD – Je dokonáno!

Bitcoin (BTC) se nám odrazil od sledované supportní konfluence, což si za pár okamžiků ukážeme. Jinak se zase projevil fenomén, kterému říkáme fait accompli – hotová věc. Konsenzus trhu byl takový, že Fed zvýší úrokové sazby o ten půl procentní bod a oznámí datum zahájení kvantitativního utahování.

05.05.22 [Přehled trhu + DOT a ETH] Polkadot (DOT) spouští cross-chain systém očekáva sa růst?

Polkadot (DOT) spouští cross-chain systém očekáva sa růst? Blockchainová platforma Polkadot spustila nový cross-chain komunikační protokol s tím, že odstraní těžkopádné přemosťovací mechanismy, které stály kryptoprůmysl miliardy kybernetických útoků.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Rodinná zoo Steva Irwina zahájí provoz NFT na podporu ochrany přírody

S tím, jak se trh s kryptoměnami každým dnem rozrůstá, se do této sféry zapojuje stále více organizací, osobností a korporací, přičemž nejnovějším zájemcem je australská zoologická zahrada s bohatou historií a ušlechtilým cílem.

Co bych poradil svému mladšímu já o financích (1. díl)

V tomto dvoudílném článku se zaměřím na peníze a na to, co bych poradil svému mladšímu já, kdybych měl tu možnost.

Coinshares: Institucionální investoři krypto opouštějí

Podle nedávných dat zveřejněných investiční skupinou CoinShares institucionální investoři během posledních dní opouštějí kryptoměnový prostor, když trhy pokračují v poklesu. Co dalšího uvádí data společnosti CoinShares?

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img