[Večerní souhrn článků] • Bitcoin se vyšplhal nad 41 000 USD • a další články

4.7
(3)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin se vyšplhal nad 41 000 USD

Cena největší kryptoměny světa se po svátcích jara opět vyšplhala nad hranici 41 000 amerických dolarů. Na kryptoměnové burze Bitstamp dosáhl bitcoin pětidenních maxim. V době psaní zprávy se cena BTC pohybuje okolo 41 237 USD dle KMC. [1]

Analýzy a trhy

19.04.22 Technická analýza BTC/USD – Nevzdává to, od IX..

Na hodinovce fake, na daily jako by absolutně o nic nešlo. Trh po psychologické stránce dělá přesně to, co jsme si popsali nejen v poslední videoanalýze na kanále IXtrading. Tlačí na slabé kusy. Ale předpokládám, že Vás to nechalo v klidu.

19.04.22 Analýza BTC/USD – reakce na PoC, testujeme rezistenci

Bitcoin (BTC) se dokázal opřít o 39 000 USD, díky čemuž nastal menší odraz k rezistenci. Díky odrazu se samozřejmě otestování 37 000 USD zase odkládá, což logicky záleží na samotném vývoji u rezistence.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

První australský bitcoinový ETF dostane příští týden zelenou

Příští týden se na burzovní obchodní platformě Cboe uskuteční kótování prvního australského fondu obchodovaného s bitcoiny (BTC), který je prvním významným testem široké poptávky zákazníků po kryptoměnách v této zemi.

„Už existují digitální platby:“ Evropská komise obdržela 11 000 veřejných komentářů k projektu CBDC

Za necelé dva týdny po zahájení konzultačního procesu se převládající nálada veřejnosti k projektu CBDC v EU jeví jako značně negativní.

Herní gigant Ubisoft zdvojnásobuje své úsilí v kryptoměnách

Francouzský herní gigant Ubisoft věří v budoucnost kryptoměn a podporuje kryptoměnový fond White Star Capital ve výši 120 milionů amerických dolarů. Kryptofond se zaměří na malé a střední kryptospolečnosti usilující o masové přijetí kryptoměn.

Německo srazilo Singapur z čela zemí přátelských ke kryptoměnám

Středoevropská země srazila Singapur z první příčky jako nejpřátelštější krypto země. Vyplývá to z průvodce hodnocením krypto analytické společnosti Coincub.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne – Stále dokola…

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.7 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: