[Večerní souhrn článků] • Binance oznamuje možnost nakupovat bitcoinové NFT  • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Binance oznamuje možnost nakupovat bitcoinové NFT 

Kryptoburza Binance oznámila, že uživatelé Binance NFT tržiště budou moci v blízké budoucnosti nakupovat a obchodovat s bitcoinovými NFT na této platformě. Podle kryptoburzy bude tato možnost k dispozici již koncem května. [1]

Analýzy a trhy

9.5.23 Analýza BTC/USD – Další pokles k supportu, bankovní krize

Bitcoin v posledních dnech zaznamenal nemalé kurzové ztráty. Kurz bitcoinu se tak zase vrátil od klíčové rezistence kolem 30 000 USD zpátky na S/R level 27 000 USD. Kurz svůj pokles zase u této úrovně zbrzdil. Dojde ale i tentokrát k odrazu od supportu? Nebo nás spíše čeká průlom a otestování likvidního pásma okolo 25 000 USD?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

BTC maxis se bojí z DoS útoku: Je jejich strach oprávněný?

Náhlý nárůst poplatků za transakce s bitcoiny a výskyt nepotvrzených transakcí vyvolal o víkendu u kryptokomunity na Twitteru obavy z možného “útoku” na síť typu DoS (Denial of Service).

Humbuk kolem memecoinů zvyšuje bitcoinové transakční poplatky

Navzdory poslednímu nárůstu bitcoinových transakčních poplatků jsou současné transakční náklady BTC stále ještě hodně daleko od historického maxima.

Jak koupit Ripple (XRP) – Způsoby a praktický návod

Ripple je kryptoměna, která již v tomto novém odvětví existuje delší dobu. Na projektu se pracuje už od roku 2012, čímž se reálně jedná o jeden z nejstarších projektů, a přesto se stále drží na předních příčkách žebříčků, které sledují tržní kapitalizaci.

Jak koupit meme coin Spongebob ($SPONGE) v roce 2023 – průvodce pro začátečníky

Token SpongeBob je překvapením roku. Díky humbuku okolo Pepe nebo Turbo se rychle ukázalo, že meme coiny jsou zpět. Memecoinová mánie je v plném proudu, v posledních dnech se jako houby po dešti vyrojily desítky nových memecoinů – většina z nich však stojí stranou a nemá šanci na úspěch. Trh je každopádně aktivní a investoři také.

Cena coinu PEPE padá – Investoři sčítají zisky a ztráty

Nový memecoin PEPE se stal velmi populární. Vznikl 14. dubna a za poslední dva týdny dokázal svojí cenu zvýšit o více než 2 600 %. Hodně lidí nakupovalo a jak to tak bývá i propadlo strachu, že jim něco utíká (FOMO). Možná nakupovali až moc.

Obrana proti žalobě SEC stojí společnost Ripple 200 milionů dolarů

Generální ředitel společnosti Ripple prozradil, že již vynaložili (nebo budou muset vynaložit), 200 milionů dolarů na obhajobu proti žalobě Komise pro cenné papíry a burzu (SEC). Postěžoval si zejména na regulaci kryptoměn v USA a pravidla, kdy je “politika až na prvním místě”. Podnikatelům pak doporučil, aby se Spojeným státům raději vyhnuli.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img