[Večerní souhrn článků] • Analytik: Bitcoin může klesnout o 12 % • a další články

5
(2)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Analytik: Bitcoin může klesnout o 12 %

Cena bitcoinu během dneška klesla o více než 3 % a ani zahájení obchodování na Wall Street nedokázalo zastavit propad ceny BTC pod hranici 30 000 $. Crypto Ed, populární obchodník a analytik, ve svém nedávném příspěvku na Twitteru uvedl, že cena bitcoinu již „překonala minima“, zatímco ostatní se soustředí na oblast kolem 28 500 USD jako potenciální dolní hranici. Další informace o vývoji ceny kryptoměn naleznete v našich technických analýzách níže. [1]

Analýzy a trhy

Trhy pod lupou: Inflace v USA klesá, výsledky amerických bank jsou dobré, co víc si přát?

Po Velikonocích začal týden na burze velmi zostra. Vedle nových makroekonomických dat se objevily i první výsledky hospodaření některých firem za úvodní čtvrtletí letošního roku. Začneme u americké inflace, která v březnu meziročně klesla, a to na 5 %. Je to pozitivní výsledek, protože většina analytiků očekávala hodnotu okolo 5,2 %.

17.4.2023 Tržní přehled pro akciový index S&P 500 a Bitcoin – Americká ekonomika zpomaluje!

Vítáme Vás u dalšího přehledu trhu pro akciový index S&P 500, Bitcoin a další kryptoměny. V Americe nám minulý týden započala výsledková sezóna. Bitcoin přes víkend začal lehce klesat pod 30 000 USD. Altcoiny vyčkávají jestli se rozhodne prorazit. Co nás čeká tento týden?

17.04.23 Analýza BTC/USD – Zhodnocení o 100 %

Bitcoin ukončil předešlý týden a dopadlo to přesně tak, jak ani jedna ze stran trhu nechce. Z výsledku není absolutně jasné, kdo vyhrál. Není totiž jasné, jestli je rezistence prolomená. Týdenní svíce má zavírací cenu na horním okraji rezistence. A během víkendu došlo k menšímu zamítnutí.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Co je inflace? Jaký je vliv na investice?

V dalším vzdělávacím článku se budeme věnovat tématu, co je inflace? A jaký je vlastně vliv inflace na vaše investice? Vysoká inflace je rozhodně problém, který nás sužuje už několik let. Proto je tohle téma tolik aktuální.

Jak koupit bitcoin – Způsoby a praktická ukázka

Většina lidí, kteří se dostanou ke kryptoměnám, se začne dříve či později zajímat o to, jak vlastně ten bitcoin koupit. Na internetu je spousta možností a z vlastní zkušenosti víme, že to může být všechno velmi matoucí. Přesně z toho důvodu jsme se rozhodli napsat tento článek.

Elon Musk zakládá nový AI startup, který má konkurovat OpenAI

Generální ředitel společnosti Tesla Elon Musk plánuje založit startup zaměřený na umělou inteligenci, který by se měl vyrovnat společnosti OpenAI.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img