[Večerní souhrn článků] • Analytik Filbfilb předpovídá, že cena bitcoinu překoná v roce 2025 hranici 200 000 USD • a další články

5
(2)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Analytik Filbfilb předpovídá, že cena bitcoinu překoná v roce 2025 hranici 200 000 USD

Filbfilb, spoluzakladatel platformy DecenTrader, ve své nedávné analýze zdvojnásobil své předpovědi růstu ceny BTC pro nadcházející roky. Analytik Filbfilb uvedl, že největší kryptoměna světa stále směřuje ke svému cíli a že v dalším cyklu půlení odměny (halving) má potenciál dosáhnout hranice 180 000 USD. [1]

Analýzy a trhy

05.04.2023 Tržní přehled pro akciový index S&P 500 a Bitcoin – Špatné zprávy z trhu práce ukončí naději na nový Bull market?

Vítáme Vás u dalšího přehledu trhu pro akciový index S&P 500, Bitcoin a další kryptoměny. Akciový index S&P 500 zastavil růst po negativních zprávách z amerického pracovního trhu. Bitcoin se nadále pokouší růst nad hladinu 28 500 USD. Jaké další zprávy můžeme tento týden očekávat z trhu?

Deník tradera: Nová série s Vítkem Horákem – objevte svět intradenního obchodování a scalpingu

Milí čtenáři a fanoušci obchodování, máme pro vás skvělou zprávu! YouTube kanál @KryptomagazinTV přichází s druhou sérií Deníku tradera, ve které Vítek Horák poodhalí zákulisí intradenního obchodování a ukáže vám, jak se stát úspěšným traderem.

Bitcoin live stream – Kdy Bitcoin prolomí 30 000 USD? – Komoditní a akciové rally

Bitcoin již pár týdnů konsoliduje pod klíčovou rezistencí, která je kolem 30 000 USD. Jak dlouho tato konsolidace může ještě trvat, než se trh pokusí o průlom? A jak jsou na tom altcoiny? Kde je ta altcoin rally, o které se tolik mluvilo? Dnes se podíváme i na akciový trh a komodity, které zaznamenávají velmi slušné kurzové rally.

05.04.23 Analýza S&P 500 a Nasdaq – Akciové rally, víra v býka trvá

Akciové indexy S&P 500 a Nasdaq mají za sebou velmi slušné kurzové zisky. U technologického indexu se dokonce povedlo vytvořit nové roční high. Zatímco index S&P 500 na roční high zrovna útočí. Víra v býka proto přetrvává. A optimismus je z trhu znát. Paradoxní je, že se zároveň počítá s tím, že je ekonomická recese nevyhnutelná. Přesto se nakupuje jako by nic. Současná situace je hrozně zvláštní.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Švýcarská státní banka PostFinance nabídne obchodování s bitcoiny

PostFinance, retailová banka plně vlastněná švýcarskou vládou, se připravuje nabídnout svým zákazníkům obchodování a ukládání kryptoměn.

Korelace mezi bitcoinem a zlatem prudce vzrostla

Korelace mezi bitcoinem a zlatem v březnu dosáhla nejvyšší úrovně za více než rok, uvádí analytická společnost Kaiko ve své nedávné zprávě.

Krypto a AI: Oncyber představil vlastní metaverse poháněný GPT-3

Oncyber, Web3 metaverse platforma přestavila svůj nejnovější AI-powered nástroj, který uživatelům umožňuje přizpůsobit si virtuální prostředí pomocí textových příkazů.

Evropské banky spouštějí „udržitelnou“ blockchainovou platformu pro digitální dluhopisy

Dvě banky ze Švédska a Francie oznámily spuštění nové platformy pro digitální dluhopisy. Ta je postavena na technologii blockchain. Platforma umožní institucionálním klientům vydávat, obchodovat a vypořádávat dluhopisy digitálně. To by mělo zajistit efektivnější a bezpečnější proces ve srovnání s tradičními metodami.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img