[Večerní souhrn článků] • Cena BTC dosáhla 9měsíčního maxima • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Cena BTC dosáhla 9měsíčního maxima

Největší kryptoměna svět dnes dosáhla 9měsíčního maxima, když cena dosáhla hranice 27 000 amerických dolarů. Nedávné události týkající se narůstající bankovní krize v USA posílily kryptoměnové trhy. V době psaní zprávy se cena BTC pohybuje okolo 26 654 USD. [1]

Analýzy a trhy

17.03.23 Analýza BTC/USD – BTC kopíruje rozvahu Fed

Bitcoin se zase pokouší o průlom v místě, kde posledně selhal. Aktuálně je tak kurz bitcoinu u high z úterý. Zdá se, že trhu se povedlo využít pásmo okolo 25 000 USD jako support. Zatím je ale kurzová expanze bez větších objemů. Proto si situace žádá pořád velkou opatrnost. Ale osobně by mě už nic nepřekvapilo. I klidně spike k 30 000 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Populární analytik Edwards ukazuje, že bitcoin je uprostřed zvratu k 100 000 USD

Populární analytik Charles Edwards ve svém nedávném příspěvku na sociální síti Twitter uvedl, že bitcoin je v současné době uprostřed zvratu bump & run, který by mohl znamenat významný vzestup.

Nová verze ChatGPT zvládá vysokoškolské testy a dokáže identifikovat exploity ve smart kontraktech

GPT-4, nejnovější verze AI chatbota ChatGPT, dokáže zvládnout středoškolské testy a zkoušky na právnické fakultě s úspěšností 90 procent, přičemž disponuje i novými možnostmi pro procesování, které předchozí verze neumožňovala.

Predikce ceny bitcoinu na základně posledních událostí

Poslední dva týdny se na trhu děje spousta zajímavých věcí. Akcie bank lítají nahoru a dolů, krypto roste, vlády zasedají, Powell má proslovy a banky padají. Jak to ale přečíst s ohledem na možnosti predikce změny ceny bitcoinu? Pokusím se v krátkosti shrnout můj úhel pohledu.

Cathie Wood: Kryptoměny uprostřed runu na SVB a Signature bank působily jako bezpečný přístav

Cathie Woodová uvedla, že probíhající bankovní krize je naprostým selháním politiky Fedu. Podle jejích slov mohla být navíc odvrácena pomocí decentralizovaných krypto řešení.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Michal Novák

Do teď jsem tomu nevěřil, ale bull run je tu..

Pavka

Vsichni vi hovno. Halving je az za rok, klidne to muze ted jit na 30k a pak zase dolu a s pomalou otockou posleze up. Zajimave to bude pristi rok.

spot_img