[Večerní souhrn článků] • Američtí regulátoři se intenzivně zaměřují na kryptoměnový průmysl • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Američtí regulátoři se intenzivně zaměřují na kryptoměnový průmysl

Američtí zákonodárci a regulátoři se stále snaží najít optimální způsob regulace kryptoprůmyslu, který by byl přiměřený a účinný. Kromě odepření mladistvým přístup k metaverse společnosti Meta také v Kongresu zaznělo znovuzavedení zákona o transparentnosti kryptoaktiv a dopadu na životní prostředí. Skupina amerických senátorů zas napsala dopis generálnímu řediteli Binance, ve kterém vyjádřili své obavy ohledně několika oblastí činnosti kryptoburzy. [1]

Analýzy a trhy

Trhy pod lupou: Přichází po únorovém strachu znovu vlna optimismu?

Situace na trhu během posledního roku opravdu připomíná příběhy Tisíce a jedné noci. Trhy jsou v zajetí stejné tematiky, kdy všichni očekávají, že americký Fed jednou přestane zvedat sazby, inflace klesne a tím pádem bude zase dobře a trhy budou moct nekonečně růst.

07.03.23 Analýza BTC/USD – Třetí otestování rezistence?

Kurz bitcoinu na denním grafu viditelně vytváří grafický útvar, který má podobu rostoucího kanálu. V tuto chvíli jsme na jeho spodní hraně. A zároveň je kurz bitcoinu vcelku blízko od supportu, který je na 21 500 USD. Proto by mne asi opravdu nijak nepřekvapilo otestování rezistence kolem 25 000 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Davis: Medvědí trh stále velké společnosti od kryptoměn neodrazuje

Populární kryptoměnový YouTuber a investor Lark Davis ve svém nedávném příspěvku uvedl, že velké společnosti po celém světě mají stále zájem o kryptoměn. A to i navzdory probíhajícímu medvědímu trhu.

Největší ESG krypto projekt C+Charge si zajistil uvedení na CEX BitMart 31. března – projekt vybral již 2,45 mil. dolarů a jeho token $CCHG se prodává rychlým tempem

Platforma pro nabíjení elektromobilů C+Charge (CCHG) dnes oznámila, že 31. března vstoupí na burzu BitMart. V současné době se jedná o první oznámení o uvedení na směnárnu, které tato krypto platforma učinila. Ta umožňuje řidičům elektromobilů získávat uhlíkové kredity při nabíjení pomocí připravované aplikace pro chytré telefony.

Aféra Silvergate – jak ovlivňuje cenu bitcoinu?

Minulý týden přišla zpráva ohledně problémů oblíbené krypto banky Silvergate. Většina společností s ní preventivně přerušila spolupráci a spekuluje se, že páteční rychlý propad mohl být zapříčiněn právě touto zprávou. Od pátku se bitcoin pevně drží kolem hladiny 22 350 USD.

MMF se snaží bitconu přibouchnout dveře

Měl by Mezinárodní měnový fond (MMF) nechat rozvojovým zemím, které se potýkají s inflací, otevřené bitcoinové dveře?

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img