[Večerní souhrn článků] • Cena BTC přináší dlouho očekávaný býčí signál • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Cena BTC přináší dlouho očekávaný býčí signál

Cena největší kryptoměny světa se během dneška pohybovala okolo 44 000 amerických dolarů. Podle posledních ukazatelů BTC působí v posledních dnech výrazného tlaku na pokles. Analytik Credible Crypto uvádí, že menší pokles před následným pokračováním na 50 000 USD by byl zdravý.

Analýzy a trhy

09.02.22 Technická analýza BTC/USD – brzký návrat k rezistenci?

Bitcoin (BTC) se včera brzy ráno dostal už vcelku blízko ke klíčové hladině, která je kolem 47 000 USD. Leč první přiblížení k této úrovni způsobilo rychlé zamítnutí. Kurz se ovšem stáhl jenom o několik procentních bodů.

09.02.21 [Přehled trhu a BTC] Bitcoin znovu ve velkém pohybu

Bitcoin (BTC) během posledního pohybu rostl na 45 200 USD v rámci grafu sledujeme známý kaskádový bearish pattern u bearish trianglu. Které hodnoty investoři momentálně sledují?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Nová funkce společnosti Apple umožňuje obchodníkům přijímat platby v kryptoměnách

Chystaná funkce “Tap to Pay” v iPhonu od společnosti Apple nabídne milionům velkých i malých amerických obchodníků funkce bezkontaktních plateb, které budou přijímat všechny typy plateb.

Investiční stratég JPMorgan: obrovské množství peněz proudí do krypta a souvisejících investic

Předseda investiční strategie v bance JPMorgan říká, že si pozdě uvědomil, jak mocně kryptoměnový průmysl poroste. Nyní se pouští do hlubokého průzkumu všech jeho částí.

Bloomberg: Bitcoin stále může dosáhnout 100 000 USD

Zpravodajská agentura Bloomberg vydala před nedávnem zprávu, ve které uvádí, že navzdory nejnovějším cenovým výkyvům by cena největší kryptoměny světa mohla stále směřovat k magické hranici 100 000 USD.

Kryptomagazín tech UPDATE 2.0

Ahoj, rozhodli jsme se vás informovat, o tom, co se za posledních několik měsíců změnilo. Možná to na první pohled není patrné, ale je toho opravdu dost…

Bitcoin opět vítězí! — Rusko se připravuje na regulaci (legalizaci) bitcoinu jako měny od 18. února

Hodleři v Rusku mají důvod k úsměvu, protože držení kryptoměn v zemi by mohlo být brzy legalizováno. Podle oznámení z 8. února ruská vláda a centrální banka společně připravují návrh legislativy, která definuje krypto jako měnu.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img