Bloomberg: Bitcoin stále může dosáhnout 100 000 USD

5
(8)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Zpravodajská agentura Bloomberg vydala před nedávnem zprávu, ve které uvádí, že navzdory nejnovějším cenovým výkyvům by cena největší kryptoměny světa mohla stále směřovat k magické hranici 100 000 USD.

Analytici Bloomberg věří v bitcoin

Nejnovější únorová zpráva agentury Bloomberg Intelligence naznačila, že bitcoin, ethereum a stablecoiny fixované na americký dolar si budou i v letošním roce vést dobře. Tým analytiků uvádí, že menší kryptoměny by mohly mít potíže kvůli přílišným spekulacím.

Zpráva uvádí, že nabídka, poptávka, adopce, ekonomika a technologie ukazují, že kryptoměny nadále překonávají komodity. Analytici Bloomberg uvádějí, že bitcoin je aktivem s omezenou nabídkou, což znamená, že bez ohledu na poptávku zůstane nabídka BTC podstatě stejná.

„Dalším klíčovým bodem může být 100 000 USD. Naše grafiky ukazují konsolidační období.“

Analytici Bloomberg Intelligenge se domnívají, že nedávný výplach kryptoměnové trhu, při kterém největší kryptoměna spolu s ostatními klesla o více než 10 procent, by mohl být u konce. Cena bitcoinu by se mohla dostat na mnohem vyšší hodnoty a překonat dosavadní ATH.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 44 587 USD dle KMC.

Závěr

Analytici agentury Bloomberg již v minulosti několikrát byli optimističtí k budoucí ceně bitcoinu. Kdy podle vás dosáhneme kouzelné hranice 100 000 USD u bitcoinu? Jaká cenovka bude podle vás koncem roku? Celý dokument Bloomberg Intelligence: Crypto Outlook si můžete přečíst pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn a podobných témat, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Pro více informací se nezapomeňte také přidat na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 8

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Martin

Tyhle prognózy jsou bez jakéhokoliv zdůvodnění, proč si to či ono myslí, spíše takový “odborný” pšouk.

Hal

Urcite dosiahne na stovku,ale ci tento rok nikto nemoze vediet.Predpoklad na to je.

Fantom

Může dosáhnout na 100k i na 10k, předpoklady jsou pro obě varianty a obě jsou asi tak stejně reálné, alespoň pro tento rok. Pásmo 20-50k je mnohem pravděpodobější. To slovo “určitě” bych ale nepoužil, je totiž možné že žádné další ATH už neuvidíme. Doufám že to tak nebude, ale i taková možnost existuje.

spot_img