[Večerní souhrn článků] • FTX chce získat zpět politické dary a další příspěvky • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

FTX chce získat zpět politické dary a příspěvky

Kryptoměnová burza FTX ve své tiskové zprávě oznámila, že prostřednictvím zákonných cest zvažuje vymáhání všech plateb a příspěvků poskytnutých politickou stranou a přidruženými subjekty. Burza dále varovala ty, kteří obdrželi platby od FTX nebo jejich bývalých manažerů, že se snaží získat prostředky zpátky, i když byly darovány na charitu. [1]

Analýzy a trhy

20.12.22 Analýza S&P 500 a Nasdaq – Indexy větší část zisků umazaly

S&P 500 a Nasdaq mají za sebou hodně dynamický kurzovní vývoj. Po několikatýdenním stranovém pohybu tu máme zase nějaký posun. A je to posun, který samozřejmě ocení hlavně medvědi. Nebo ti, co pořád čekají na mnohem příznivější kurzy akcií.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Americký senátor: USA možná budou muset zakázat kryptoměny

Americký senátor a předseda bankovního výboru Sherrod Brown v nedávném rozhovoru prohlásil, že zákaz kryptoměn by mohl být možností, jak vyřešit veškerá rizika spojená s tímto odvětvím. Co dalšího uvedl americký senátor?

Vitalik Buterin odhaluje 3 „obrovské“ příležitosti pro krypto v roce 2023

Spoluzakladatel Etherea Vitalik Buterin se podělil o tři „obrovské“ příležitosti, které ve světě kryptoměn ještě nebyly realizovány. Jedná se o hromadné přijetí peněženky, stabilní coiny odolné vůči inflaci a přihlašování na webové stránky založené na Ethereu.

Americké firmy se připravují na masivní adopci Web3

Ve Spojených státech jsou poměrně časté spory o názvy produktů, služeb anebo i o celé produkty a postupy. Řešením jsou ochranné známky a patenty. Ty si často firmy rezervují ještě před vstupem produktu na trh. Lze z nich tak usoudit, kterým směrem se firma plánuje ubírat, nebo jaký nový produkt připravuje.

Banky budou moci držet 1-2 % kapitálu v kryptoměnách

Komerční banky po celém světě budou nyní moci na základě rozhodnutí dozorčího orgánu Basilejského výboru pro bankovní dohled (BIS) držet 1 až 2 % svého kapitálu Tier 1 v kryptoměnách.

Který messenger vás sleduje? Jaká je budoucnost a bezpečnost soukromí? Mastodon jako náhrada Twitteru?

Mladí lidé používají Discord a rádi networkují v tamních komunitách. Rusové a Američané masově používají Telegram a Elon Musk neustále vyvolává rozruch kolem Twitteru. A tak dále. Kolem toho se vedou debaty o jakémsi „soukromí“ a „bezpečnosti“ a také o tom, kolik lidí danou sociální síť používá.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img