[Večerní souhrn článků] • Bitcoin zažil nejhorší měsíční uzávěrku za poslední 2 roky • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin zažil nejhorší měsíční uzávěrku za poslední 2 roky

Cena největší kryptoměny světa dnes krátce vzrostla nad hranici 17 000 amerických dolarů, přesto se jednalo o nejhorší měsíční uzávěrku za poslední dva roky. Bitcoin se za listopad propadl o více než 16 % a stal se tak nejhorším měsícem od roku 2019. [1]

Analýzy a trhy

Bitcoin live stream – Powell potvrdil nižší tempo růstu sazeb – Akciový trh na vzestupu

Bitcoin (BTC) zakončil měsíc listopad. A přestože včera v noci došlo k rychlému rally na celém finančním trhu, listopadová svíce pro Bitcoin nevypadá moc dobře. Po průrazu skrze support 19 000 USD byla totiž snaha o nějaký větší vzestup marginální. Včera s tím každopádně zamávalo vystoupení předsedy Fed Jeroma Powella.

01.12.22 Analýza BTC/USD – Listopadová zavírací cena jako signál k poklesu?

Kurz bitcoinu (BTC) za listopad zaznamenal čistou ztrátu ve výši 16 %. Pár ztrátových procentních bodů se včera večer podařilo na poslední chvíli umazat. A to díky tomu, jak akciové trhy reagovaly na řeč Jeroma Powella ohledně budoucí měnové politiky Fed.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Společnost LBRY říká, že byla zabita zásahem americké komise pro cenné papíry (SEC)

Společnost LBRY, Inc., která vytvořila stejnojmennou blockchainovou síť pohánějící sociální sítě a video platformy, napsala vlastní nekrolog.

Bitcoin je na „cestě k bezvýznamnosti“, varuje Evropská centrální banka

Představitelé Evropské centrální banky (ECB) se rozhodně postavili proti Bitcoinu (BTC). Toto digitální aktivum označili, v souvislosti s rozsáhlým propadem kryptotrhu po kolapsu FTX, za nevhodné nejen jako platební mechanismus, ale i jako investiční nástroj.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: