[Večerní souhrn článků] • MetaMask začne shromažďovat IP adresy • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

MetaMask začne shromažďovat IP adresy

Podle nové smlouvy o zásadách ochrany osobních údajů populární peněženka MetaMask začne shromažďovat IP adresy uživatelů. Shromažďování dat se podle ConsenSys bude týkat pouze uživatelů používající aplikaci MetaMask Remote Procedure Call.[1]

Analýzy a trhy

Bitcoin live stream – FOMC minutes? – Bitcoin se drží při zemi, akciový trh naopak agresivní

Bitcoin (BTC) roste od svého ročního low jenom velmi střídmým tempem. Čehož postupně využívají některé altcoiny, které za pár dní vyrostly i o pár desítek procent. Ještě zajímavější je to ovšem na akciovém trhu, který se pořád snaží postupovat nahoru. A momentálně akciové indexy jako jsou S&P 500 a Nasdaq stále útočí na klíčové rezistence.

24.11.22 Analýza ETH/USD – Konstrukce opěrného bodu pro růst?

Ethereum (ETH) je zrovna mince, která do značné míry respektuje vývoj trhu s BTC. Ethereum kurz se proto taktéž drží hodně při zemi a není zde k vidění nic moc dynamického. Přitom Ethereum jako takové bylo dlouhou dobu objektem obrovského zájmu. Pamatujete na vývoj z minulého roku ze stejného bodobí?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Singapurští byrokraté vysvětlují, proč neměli na seznamu výstrah FTX, ale Binance

Singapurská centrální banka vysvětlila, proč byla Binance na jejím seznamu výstrah, ale FTX nikoli. Je pro to nějaká omluva?

Samson Mow: Bitcoin nelze zničit pádem kryptoměnových burz

Generální ředitel videoherní společnosti Pixelmatic a velký zastánce kryptoměn Samson Mow ve svém nedávném rozhovoru uvedl, že bitcoin přežije selhání jakékoli kryptoměnové burzy. Co dalšího prohlásil zastánce bitcoinu Samson Mow?

Do kterých NFT investovat? 5 nejlepších NFT pro rok 2022

Trh s NFT je stále jedna velká divočina. Tato nová technologie má rozhodně obrovský potenciál do budoucna, čehož se snaží využít nové NFT projekty a hry, které tuto technologii výhradního vlastnictví nějakého digitálního předmětu obsahují.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img