[Večerní souhrn článků] • Litecoin spouští upgrade Mimblewimble • a další články

5
(3)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Litecoin spouští upgrade Mimblewimble
Litecoin po dvou letech vývoje konečně spouští svůj hlavní upgrade pojmenovaný Mimblewimble. Díky integraci Mimblewimble se transakce v síti stávají více zaměřené na soukromí. [1]

Analýzy a trhy

31.01.22 Technická analýza BTC/USD – první vlaštovka?

Bitcoin (BTC) ukončil další týden, díky čemuž ta situace na trhu začíná vypadat o něco lépe. Tím ovšem neříkám, že je možné zcela vyloučit možnost, že bitcoin nepůjde znova otestovat low z minulého roku. Těch argumentů je pro tento scénář více než dost.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

 

V dalším bear marketu budeme kupovat fungující kryptoměny

Kryptosvět se neuvěřitelně rychle posouvá dopředu a řada kryptoměn již spustila reálně fungující aplikace, což je obrovský pokrok a výhoda hodlerů v dalším bear marketu.

Scaramucci: Ti, co zůstanou, budou v budoucnu odměněni

Bývalý šéf komunikace Bílého domu a zakladatel SkyBridge Capital, Anthony Scaramucci, v nedávném rozhovoru pro CNBC poradil investorům, aby zchladili své obavy ohledně nejnovějšího propadu na trhu s kryptoměnami.

Terra (LUNA) klesla pod hranici 50 USD a vymazala více než polovinu zisků

Podle údajů z CoinMarketCapu Terra (LUNA) vymazala více než polovinu svých zisků za rok 2021 a v současnosti je tak o 55,79 % níže oproti historickému maximu 103,33 USD z prosince 2021.

Kryptozima: velký strach investora

Pro kryptoinvestory to bylo několik náročných měsíců od doby, kdy bitcoin spadl ze svého historického maxima 69 tisíc – navíc mnoho mincí šlo ve stopách cenové akce BTC.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
E15

MW – to jsem zvědavý, jestli se to nějak projeví (ideálně pak na ceně :-))

Reklama: