Scaramucci: Ti, co zůstanou, budou v budoucnu odměněni

4.9
(8)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Bývalý šéf komunikace Bílého domu a zakladatel SkyBridge Capital, Anthony Scaramucci, v nedávném rozhovoru pro CNBC poradil investorům, aby zchladili své obavy ohledně nejnovějšího propadu na trhu s kryptoměnami. Dle jeho slov ti, co zůstanou dlouho, budou nakonec velmi dobře odměněni.

Scaramucci: Vemte si prášek na uklidnění

Současná situace na kryptoměnovém trhu rozhodně netrápí Anthonyho Scaramucciho. V nedávném rozhovoru pro zpravodajský portál CNBC uvedl, že takové kolísání cen by mělo být považováno za součást strategie dlouhodobých investorů. V rozhovoru řekl:

„Každý je dlouhodobým investorem, dokud nedosáhnete krátkodobých ztrát, a pak začnete šílet.“

Scaramucci v rozhovoru několikrát potvrdil svůj optimistický pohled na kryptoměnový průmysl. Všem investorům v současné době doporučil vzít si prášek na uklidnění a rozhodně neprodávat své pozice. V rozhovoru uvedl:

„Vemte si prášek na uklidnění a zůstaňte dlouho v bitcoinu… Myslím si, že v těchto investicích budete dlouhodobě velmi dobře odměněni.“

Anthony Scaramucci věří, že bitcoinoví investoři se musí dívat na kryptoměnu z dlouhodobého hlediska, spíše než se ptát, jakou hodnotu má v současné době bitcoin ve srovnání s americkým dolarem.

„pohybujeme se kupředu. Pokud je rok 2025 a existuje miliarda bitcoinových peněženek, říkejme tomu měna. Dolar je stále dolar.“

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 37 096 USD dle KMC.

Závěr

Někteří kryptoměnoví analytici se ovšem teď obávají nástupu „kryptozimy“. Jak se na současnou situaci díváte vy? Na celý rozhovor Anthonyho Scaramucci pro portál CNBC se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGIN CZ.

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.9 / 5. Počet hlasujících 8

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
E15

Ti, co zůstanou, budou v budoucnu odměněni – aneb připravte se na Jobovy zkoušky :-DD.

Poslední editace 2 let před přes E15
Zdenek

Na Joba dopadaly rány jedna za druhou. Nám stačí vydržet. Naučit se trochu trpělivosti. Teď je čas kupovat BTC a knihy o zenbuddhismu. Ale plzeňský pivo pomáha taky.

Zdenal

Co mi to jen připomíná? Ti co mi zůstanou věrní čeká království nebeské. Náboženství jako kterékoli jiné. Fanatici stejný jako v náboženství.

E15

Ale tak ony nestátní peníze jsou o důvěře, resp. víře. O čem taky jiném. Když tomu bude věřit dostatek lidí, tak to prostě může mít hodnotu, i kdyby to byla taková kravina jako třeba Shiba inu :-)).

spot_img