[Večerní souhrn článků] • Pantera Capital hodlá získat 1,25 miliard dolarů na druhý blockchainový fond • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Pantera Capital hodlá získat 1,25 miliard dolarů na druhý blockchainový fond

Zakladatel a generální ředitel investiční společnosti Pantera Capital Dan Morehead dnes uvedl, že hedgeový fond plánuje získat 1,25 miliardy amerických dolarů pro druhý blockchainový fond. Fond by měl podle všech dostupných informací investovat do digitálních tokenů. [1]

Analýzy a trhy

28.09.22 Analýza BTC/USD – Akcie proráží low, co Bitcoin?

Bitcoin (BTC) se stále drží v likvidní oblasti, která se nachází kolem 19 000 USD. Nicméně včera došlo k pokusu o odraz a ten se vůbec nevydařil. Vlastně je to za posledních deset dní druhý takový pokus.

28.09.22 [Přehled trhu a BTC] Bitcoin na 19 000 USD kam teď?

Bitcoin se po velkém propadu dostal na 20 000 USD a během dne stáhnul i pod 19 000 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Jerome Powell potvrzuje, že americký digitální dolar by nebyl anonymní

Americký předseda Federálního rezervního systému (Fed) Jerome Powell v nedávné diskuzi potvrdil, že digitální dolar by nebyl zcela anonymní a ověřoval by totožnost uživatelů. Co dalšího prohlásil současný předseda Fedu Jerome Powell?

Schizofrenie boje s inflací

Americký Fed společně s ostatními centrálními bankami vyhlásil boj s inflací. Potírají ji pomocí zvedání úrokových sazeb, avšak toto úsilí nemusí nést ovoce, pokud není podpořeno politikou omezování státních rozpočtů, aby se začaly blížit vyrovnaným číslům.

Jeremy Kauffman z LBRY obvinil SEC, že chce poškodit kryptografický průmysl

Jeremy Kauffman, generální ředitel společnosti LBRY, která se zabývá sdílením souborů za pomoci technologie blockchain, se vyjádřil k rostoucí regulaci tohoto odvětví ze strany SEC.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: