[Večerní souhrn článků] • Šéf CFPB: Regulační pravidla by mohla být pro kryptoměny velmi škodlivá • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Kraninger: Regulační pravidla by mohla být pro kryptoměny velmi škodlivá

Bývalá šéfka americké vládní agentury CFPB uvedla, že americké regulační orgány by udělaly velkou chybu, pokud by agentury jako SEC uváděly specifická kritéria pro kryptoměny jako cenné papíry. Dle jejích slov právní šedá zóna poskytla tomuto odvětví příležitosti. [1]

Analýzy a trhy

23.08.22 Analýza BTC/USD – Totální risk off na trzích

Bitcoin (BTC) a prakticky celý trh se rychle obrací dolů. Jsou to jen vlastně začátky, ale osobně zastávám názor jako mnoho jiných. Tedy, že je to pokračování v rámci primárního medvědího trendu. Jak jsem dlouho upozorňoval, obrat může být relativně rychlý.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Euro podruhé od roku 2002 klesá pod americký dolar a dostává se na dvacetileté minimum

Euro se podruhé za posledních 20 let propadlo pod americký dolar a dosáhlo rovněž dvacetiletého minima. Cena této měny nyní činí 0,990 za 1 USD.

Růst ceny BTC a ETH v září? Nebude, říká šéfka strategie CoinShares Meltem Demirors

Nahradí letní okurkovou sezónu na kryptotrhu růst v podzimních měsících? Podle Meltem Demirors z CoinShares nikoli.

John Haar: Wall Street nerozumí bitcoinu

Americký obchodník a bývalý člen divize společnosti Goldman Sachs, John Haar, ve svém nedávném příspěvku vysvětlil, proč lidé na Wall Street nerozumí bitcoinu a dalším kryptoměnám. Co uvedl přední americký obchodník?

PayPal se přidává k síti TRUST

Gigant pro digitální platby, který podporuje kryptoměny, PayPal, byl přidán do sítě Travel Rule Universal Solution Technology (TRUST) a připojil se tak k řadě velkých jmen v kryptoměnách, které se rozhodly dodržovat pravidla cestování s digitálními aktivy.

Spící adresy nyní „hodlují“ největší množství BTC v historii

O některých adresách bitcoinu (BTC) je známo, že z různých důvodů již roky neprovádějí žádné transakce. Přestože v tomto digitálním aktivu drží značné množství peněz, dostaly se tak tyto adresy do stavu spánku.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img