[Večerní souhrn článků] • Akciím Coinbase hrozí další pád • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Akciím Coinbase hrozí další pád

Akcie jedné z největších kryptoměnových burz na světě by se v následujících měsících mohly propadnout o více než 60 % na úroveň 21 USD podle Cointelegraph. Od dubna 2021 se akcie propadly o 83 %. V době psaní článku se cena akcie COIN pohybuje okolo 56 USD. [1]

Analýzy a trhy

27.07.22 Analýza BTC/USD – Snaha držet trend, dnes zasedá Fed

Bitcoin (BTC) se za předešlých několik dnů propadl téměř o 15 %, čímž se umazala nemalá část z toho, co trh předtím nabral. Jak jsem včera zmiňoval, bitcoin se rozhodl pro otestování struktury dna. A to je vlastně poslední šance.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Bývalý výkonný ředitel Goldman: Ekonomika se chystá spadnout z útesu

Pokud ekonomika stojí na okraji útesu, co bude následovat a co to bude znamenat pro bitcoin a další kryptoměny?

Square Enix spolupracuje s Enjin na NFT předmětech pro Final Fantasy VII

Herní gigant Square Enix uzavřel partnerství se společností Enjin kvůli uvedení digitálních sběratelských předmětů Final Fantasy VII. NFT tak fanoušci série dostanou k předobjednání figurky k 25. výročí série.

CEO společnosti KuCoin, Johnny Lyu, spouští „Anti-FUD Fund“

Generální ředitel kryptoburzy KuCoin spouští „Anti-FUD Fund“, aby vystopoval a případně podnikl právní kroky proti „FUD“ a také vzdělával uživatele kryptoměn o identifikaci dezinformací.

Ukrajinský ministr opakuje, že kryptoměny jsou „zásadním nástrojem“ obrany země

Od začátku ruské invaze na Ukrajinu se kryptoměny staly zásadním nástrojem pro oslovení investorů. Cílem bylo získat jejich podporu při získávání finančních prostředků a podpořit tak probíhající válečné úsilí.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Rosťa

Je zvláštní že dneska zelený svíčky nejen u bitcounu.i když jsou všechny předpovědi negativní

Zdeněk

že se něco hroutí, kolabuje a katastrofa na spadnutí je v médiích denně. To je klasický vyhrožování aby se ten druhej podělal 😂

Rosťa

No snad pravdu nemáte.tím nic proti vámale zatím co čtu všechno o kryptoměnách, tak se chovají tak chaoticky,že opravdu člověk neví co udělají ,ale tak si radši svejch 30 procent vyzvednu

spot_img