Square Enix spolupracuje s Enjin na NFT předmětech pro Final Fantasy VII

5
(2)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Herní gigant Square Enix uzavřel partnerství se společností Enjin kvůli uvedení digitálních sběratelských předmětů Final Fantasy VII. NFT tak fanoušci série dostanou k předobjednání figurky k 25. výročí série.

Square Enix a Enjin spolupracují na NFT

Enjin, společnost zabývající se digitálním uměním a zábavou, a herní vývojář a vydavatel Square Enix uzavřeli partnerství, aby společně pracovali na digitální sběratelské kolekci pro hru Final Fantasy VII. U hráčů si tato série získala velmi silnou oblibu.

V oficiálním oznámení společnosti se uvádí:

„Toto partnerství představuje etapu, kdy se digitální aktiva a zábava dostávají do nové fáze; společnost Square Enix, uznávaný vývojář s ikonickým duševním vlastnictvím, razí cestu tomuto odvětví. Pomocí Efinity mohou fanoušci zažít interaktivní NFT, aniž by si uvědomovali, že jsou na blockchainu. Enjin může vytvořit další fázi růstu blockchainové zábavy, která spojuje zvědavost a kreativitu.“

Fanoušci série Final Fantasy tak mohou v rámci 25. výročí získat akční figurku v obchodě Square Enix Store. Sběratelský předmět bude obsahovat kód, který lze později vyměnit za digitální verzi figurky pomocí blockchainu Efinity.

Herní gigant Square Enix tak využije Efinity a další sadu nástrojů k bezproblémové integraci. V květnu letošního roku společnost také odhalila své plány vydávat tokeny a investovat do herního prostoru na Web3. Co se týká samotných předobjednávek, ty by měly být spuštěny koncem letošního roku.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 21 355 USD dle KMC.

Závěr

Square Enix není jedinou firmou, která projevila zájem o digitální umění. O technologii blockchain a nezaměnitelné tokeny projevil také velký zájem francouzský herní gigant Ubisoft. NFT začíná nacházet také ve virtuální realitě.

Na celé tiskové oznámení společnosti Enjin se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Pro více informací se nezapomeňte přidat také na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čeká další zajímavý obsah.

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img