[Večerní souhrn článků] • F2Pool: Ceny bitcoinových minerů budou nadále klesat • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

F2Pool: Ceny bitcoinových minerů budou nadále klesat

Kryptoměnová společnost F2Pool předpovídá, že cena hardwaru pro těžbu kryptoměn bude v blízké budoucnosti nadále klesat. Poklesu ceny minerů hraje současná situace na trhu a prodeje bitcoinu významných těžebních společností. [1]

Analýzy a trhy

12.07.22 Analýza BTC/USD – Jdeme testovat low? Parita na EUR/USD

Bitcoin (BTC) pokračuje v poklesu, díky čemuž jsme se vrátili zpátky pod 20 000 USD. A tudíž je zpět možnost, že bitcoin otestuje své dosavadní lokální minimum, které se zhruba nachází na 17 600 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Největší brazilská platební aplikace umožní nakupovat bitcoiny

PicPay, největší platební aplikace v Brazílii, spouští burzu kryptoměn, kde se 65 milionů uživatelů může seznámit s bitcoiny a nakupovat je.

Kapitulace probíhá, ale cena bitcoinu ještě nenašla dno: Glassnode

On-chain analytická společnost Glassnode, která věří, že údaje na blockchainu jsou průhledné jako sklo, zveřejnila svou další zprávu. Uvádí zde, že své finální dno BTC teprve najde.

Wall Street vidí pokles bitcoinu na 10 000 USD

Zpravodajský portál Bloomberg vydal výsledky průzkumu mezi investory. Většina dotázaných investorů z Wall Street uvádí, že cena bitcoinu by mohla zažít pád na hranici 10 000 USD. Co dalšího stojí v průzkumu BNN Bloomberg?

Uniswap byl napaden phishingovým útokem za 8 milionů dolarů

V pondělí neznámý hacker údajně vykradl peněženku decentralizované burze Uniswap (DEX). Došlo k tomu pomocí phishingového útoku.

Su Zhu a Kyle Davis z Three Arrows Capital nespolupracují a ze Singapuru uprchli

Právníci, kteří žádají o mimořádné předběžné opatření, uvedli, že zakladatelé hedgeového fondu Three Arrows Capital (3AC) nejsou k nalezení a „dosud nezačali se zahraničními zástupci jakkoli smysluplně spolupracovat“.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
[ue_partner_posts title="Články našich partnerů" count=2 layout=strip-post-list]

Reklama: