Největší brazilská platební aplikace umožní nakupovat bitcoiny

0
(0)
Michaela Nocarová
Michaela Nocarová
Už od mala mě táhla technika a sci-fi. Studium IT mě dotáhlo až do světa kryptoměn, kde se pohybuji od roku 2014. Od té doby jsem se toho naučila již mnoho. A stále se mám co učit. Nejvíc mě na nich fascinuje, že spojují tolik světů dohromady a možnost svobodné volby. Bez hranic.

PicPay, největší platební aplikace v Brazílii, spouští burzu kryptoměn, kde se 65 milionů uživatelů může seznámit s bitcoiny a nakupovat je.

Brazilská platební aplikace: Jednoduché a bezpečné

Brazilská fintech aplikace PicPay spustí v aplikaci kryptoburzu, která jejím více než 65 milionům uživatelů umožní obchodovat s bitcoiny a dalšími kryptoměnami, což je podle blogového příspěvku společnosti její první nabídka krypto produktů.

“Naší první novinkou na trhu kryptoměn bude burza, která je zprostředkovatelem pro ty, kteří chtějí investovat do kryptoměn u PicPay,”

– uvedl Anderson Chamon, viceprezident pro technologie a produkty PicPay.

“Uživatel, který bude chtít vědět, kde kryptoměny koupit, bude moci vše vyřídit prostřednictvím aplikace, a to velmi jednoduše, prakticky a bezpečně.”

Kromě spuštění burzy umožňující uživatelům nakupovat, prodávat a držet bitcoiny se PicPay snaží integrovat platby kryptoměnami do ekonomiky.

“PicPay vstoupí na trh s kryptoměnami, aby vedla jejich popularizaci nejen jako investice, ale také jako způsob decentralizace plateb a dalších finančních služeb,”

– řekl Anderson Chamon, viceprezident pro technologie a produkty.

Další služby

Uživatelé PicPay budou mít v aplikaci přístup ke vzdělávacím materiálům, které jim umožní prohloubit si znalosti v tomto odvětví. Vzhledem k tomu, že se jedná o největší platební aplikaci v Brazílii, má tato iniciativa potenciál zapojit do bitcoinu miliony lidí. Přesto si PicPay uvědomuje, že na této cestě může narazit na překážky.

“Ve světě kryptoměn je stále mnoho složitostí a naší úlohou je, aby to bylo pro všechny stejně snadné jako používání peněz,”

– vysvětlil Chamon.

Není jasné, zda si uživatelé budou moci své bitcoiny vybrat.

V dubnu společnost PicPay oznámila, že překročila milník 65 milionů uživatelů pro poskytovatele peněžních služeb, která funguje podobně jako PayPal nebo Cash App a zároveň svým uživatelům poskytuje finanční tržiště a také aspekty sociálních médií, jako je soukromé zasílání zpráv. V roce 2020 aplikace hostila 38,8 milionu uživatelů, na konci roku 2021 se jejich počet zvýšil na 50 milionů.

Závěr

Další aplikace s podporou kryptoměn. Která je ta další, kterou byste uvítali? Přidejte se také na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img