V Miami se bude konat největší bitcoinová konference

5
(6)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Ve Spojených státech amerických, konkrétně v Miami, se bude konat dosud největší bitcoinová konference na světě. Konference Bitcoin 2021 proběhne již za pár dní a účast potvrdila řada významných osob nejen z kryptosvěta.

Největší bitcoinová konference

Konference Bitcoin 2021 se bude konat v Miami ve dnech 3. až 5 června letošního roku a pořadatelé ji prezentují jako největší bitcoinovou konferenci na světě. Pozvání na akci přijalo mnoho významných osob včetně politiků, regulátorů, celebrit či zastánců Bitcoinu.

Konference Bitcoin 2021 byla původně naplánovaná na 30. dubna – 1. května v Los Angeles, událost se však musela kvůli protikoronavirovým opatřením a probíhající druhé vlně Covid-19 přesunout do Miami.

Konference se tak vrací opět po roční pauze. Minulý rok se událost nemohla konat kvůli pandemii. V letošním roce organizátoři očekávají minimálně 12 000 účastníku, kapacita bude kvůli tamním restrikcím omezena na 21 000 účastníků.

Bitcoin 2021 bude hostit mnoho významných osobností. Účast potvrdil bývalý kongresman Ron Paul, starosta Miami Francis Suarez, CEO MicroStrategy Michael Saylor nebo generální ředitel Twitteru Jack Dorsey.

Mezi další významné hosty a řečníky na konferenci budou americký profesionální boxer Floyd Mayweather, bratři Winklevossovi, filmař a novinář Max Keiser nebo legenda skateboardingu, Tony Hawk a další…

Akce si klade za cíl podpořit tradiční přijímání Bitcoinu. Konference se prezentuje jako vzdělávací bitcoinová událost, která se zaměřuje na oslavu největší kryptoměny světa. V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 36 808 USD dle KMC.

Závěr

Jedna z největších kryptoměnových konferencí se stěhuje z amerického Las Vegas do Miami a proběhne již za pár dní. Chcete-li se o programu konference Bitcoin 2021 dozvědět více, podívejte se na přiložený odkaz ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 6

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: