Tři kryptoměny, které se vyplatí nakoupit – podzim 2018

5

Trh s kryptoměnami v roce 2018 nezažívá zrovna nejlepší chvíle, ale stále jsou v něm velmi zajímavé investiční příležitosti, které mají z dlouhodobého hlediska velký růstový potenciál. Tento nový trh v posledních letech přilákal hned několik zajímavých osobností a vytvořil prostor pro vznik inovativních firem a technologií.

V tomto článku se zaměříme na zaběhnuté kryptoměny, které již dokázaly svou životaschopnost. Pokud máte zájem o rizikovější investice s ještě vyšším potenciálem na zisk, doporučujeme sledovat sekci ICO, resp. její free verzi tady na Kryptomagazínu.

Disclaimer: Tento článek nelze považovat za investiční poradenství. Pro profesionální rady založené na technické analýze navštivte prosím web Trading11.com.

Ripple (XRP)

XRP je token společnosti Ripple, která se snaží vytvořit bankovní transakční systém založený blockchainu. Nejde tedy o „pravou decentralizovanou kryptoměnu.“ Každopádně, firma Ripple během čtyř let fungování dokázala, že má šanci na úspěch. Jejich technologii už dnes využívají některé (převážně asijské) banky.

Novinky o XRP najdete tady.

Technické analýzy XRP najdete tady.

EOS (EOS)

EOS je kryptoměna „třetí generace“ s jedním z nejrychlejších blockchainů na světě. Teoreticky zvládne až 50 000 transakcí za sekundu, čímž překonává i platební systémy VISA a MasterCard.

EOS je skutečně decentralizovaný, podporuje tvorbu nových tokenů (nových kryptoměn fungujících na EOS síti) a smart kontrakty.

Více o kryptoměně EOS se dočtete tady.

Novinky o EOS najdete v tomto odkaze.

Technické analýzy EOS najdete tady.

Binance Coin (BNB)

Burza Binance v roce 2018 zažila neuvěřitelný růst a momentálně se v objemu zobchodovaných kryptoměn nachází na prvním místě. Jejich coin – BNB – má na samotné burze využití v podobě snižování poplatků za obchodování. Binance také každé tři měsíce 20 % zisků investuje do BNB a ekvivalentní množství těchto tokenů následně spálí, čímž vzniká deflace a hodnota BNB narůstá.

Binance je v současnosti jednou z nejslibnějších krypto-firem na světě a investice do nich se z dlouhodobého hlediska rozhodně vyplatí.

Tady najdete návod na používání burzy Binance. Můžete tam koupit většinu zajímavých kryptoměn.

Technické analýzy BNB najdete tady.

Kryptoměn s obrovským potenciálem je na trhu mnoho. Své favority můžete napsat do komentářů pod tímto článkem.

NAŠE NEJNOVĚJŠÍ VIDEO:

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro vás připravil Samuel S.

5
Komentujte

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Zee Primesamslav84cohiMichaleoshit Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
eoshit
Host
Michal
Host
Michal

Moje trojka je XRP, NEO, ADA. První z nich může vylétnout v krátkodobém horizontu, dvě další jsou spíš dlouhodobě investice. NEO je spící obr, který má ohromný potenciál, ADA bude během na dlouhou trať, což je v netrpělivém světě krypta trochu problém, ale tak kvalitní a promyšlený vývoj produktu tady podle meho ještě nebyl…

cohi
Host
cohi

Nevíte někdo, kdy by se měl spustit do ostrého provozu Lightning Network? Díky za odpověď.

Samuel Slavkovský
Člen

To je ešte nadlho… Ale LN už viac menej funguje. Len sa musí začať viac používať. A vývoj samozrejme pokračuje. Len, momentálne ani nie je dôvod túto technológiu nejak výraznejšie propagovať a využívať, keďže mempool je väčšinou prázdny.

Zee Prime
Host
Zee Prime

Já věřím Pundi X – zjednodušuje platby kryptem přímo v obchodech a už během ICO měli prakticky hotový produkt – platební terminály. Teď už je distribuují po půlce Asie…