Tone Vays v Praze označil altcoiny za shitcoiny s budoucí nulovou hodnotou

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Tether přidal na blacklist adresy v hodnotě 46 milionů dolarů • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Bitfinex a Tether čelí soudu o 850 mil. USD • Podvody na YouTube stále kvetou • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin a...

Dominance Bitcoinu je na 70%, což vyvolává otázku: je to jen začátek maximální dominance? Je reálně, že alty ještě vstanou z mrtvých? Tone Vays hlásá, že všechny altcoiny jsou totální shitcoiny.

Kdo je Tone Vays?

Tone Vays – pracoval na Wall Street 10 let. Ze začátku pracoval jako Risk Analytik v Bear Stearns a později se stal viceprezidentem v JP Morgan Chase. Specializuje se na ekonomické trendy, obchodování a analýzu rizik. Od roku 2013 se zapojil do ekosystému Crypto Currency, byl velmi aktivní v šíření povědomí o ekonomické svobodě. Známý influencer v kryptosvětě zavítal na letošní HCPP19 v Paralelní Polis.

Bitcoin maximalisté

Tone Vays patří do tvrdého jádra Bitcoin maximalistů. Vše kromě Bitcoinu považuje za shitcoiny a s většinou má problém. Je přesvědčen o tom, že všechny altcoiny umřou. Z minulých přednášek se poučil a již nehrne pouze svoje názory, ale přidává detailnější důkazy.

Bitcoin – to je to pravé

Pokud se bude vycházet z bible BTC, tedy BTC whitepaperu nebo z jedné z klíčových knih The Bitcoin Standard od Saifedeana Ammouse, tak zásady, které tam jsou napsány, nám musí jasně sdělit, že vše kromě BTC je shitcoin.

BTC je „zlato,“ LTC je „stříbro“ a Ripple jsou „diamanty,“ hlásá Charlie Lee

Tone reaguje na tvrzení Charlieho, že z pohledu historie bylo zlato hodnotné. Ale pokud si chtěl někdo koupit pouze drobnou věc, neuměl rozemlít zlato na tak malé měřitelné jednotky – proto se začalo používat méně hodnotnější stříbro. A v dnešní době již není žádný důvod, aby stříbro „existovalo.“ Máme přeci Bitcoin.

Tip: Zlato vs. Bitcoin – co je lepší investice?

Pokud se porovná cena zlata a stříbra, tak poměr hodnot je 1:17, zatímco reálná hodnota je 1:100. Ale v dnešní době již není tak cenné stříbro jako kdysi a nedává nám požadovaný účinek.

Charlie Lee demonstroval hodnotu XRP na grafu diamantů. Je zde vidět, že centralizace dokáže manipulovat s cenou. Graf XRP/USD a ceny diamantů/USD je skoro autentický – jak přes kopírák. Proto Charlie doporučuje, že XRP je skvělý pro fiat lovery.

Zcash

Zde mluví statistka za vše. Tvůrci Zcash se rozhodli jít zajímavou cestou:

  • 80% vydaných Zcash jde minerům ( 175 000 ZEC/měsíc)
  • 3% jde Zcash Foundation (6,563 ZEC/měsíc)
  • 2,8 % jde Zcash společnosti (6,125 ZEC/měsíc)
  • 14,2% je rozděleno mezi 44 zaměstnanců

Tak si položme řečnickou otázku. K čemu tedy tento coin je?

EOS a SEC

Další zjevný důkaz je například EOS a SEC:

EOS dostal od SEC pokutu 24 milionů dolarů, protože získal 4 miliardy dolarů díky (údajně) podvodnému tokenu. To je jasný podvod.

Co je shitcoin, ale nevadí?

Hyperledger – protože je to decentralizované a nemají tokeny. Slouží jako vývoj pro velké instituce a s tím nemá Tone závažný problém.

Závěr

Zarytý BTC maximalista v Praze na HCPP19 šíří dál Bitcoin maximalistiské myšlenky a označil všechny altcoiny za totální shitcoiny. Myslíte si, že je to pravda nebo se maximalisté pletou a nastane opět altseason? Diskutujte s námi v komentářích!

Co číst dál?

Blíží se „kříž smrti“ na grafu BTC – je důvod se bát?

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

8 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře