Token Floki uzavírá partnerství s nejsledovanějším indickým fotbalovým klubem

0
(0)

Zprávy a souhrny

Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Floki Inu, meme kryptoměna, jejíž vytvoření bylo inspirováno štěnětem Shiba Inu generálního ředitele Tesly Elona Muska, pokračuje ve svém marketingovém útoku oznámením partnerství s Kerala Blasters FC, nejsledovanějším fotbalovým klubem v Indii.

V rámci partnerství se logo kryptoměny a její webové stránky objeví na pravém rukávu dresu klubu po celou sezónu Hero Indian Super League 2021-2022.

V únoru Kerela Blasters dosáhl dvou milionů sledujících na Instagramu a stal se prvním indickým fotbalovým klubem, který překonal takový milník. Také se může pochlubit 1,8 miliony sledujícími na Twitteru.

Propagátoři kryptoměny Floki Inu věří, že dohoda by mohla potenciálně pomoci meme coinu dostat se v Indii do hlavního proudu.

Marketing Floki Inu přitahuje kritiku

Reklama přichází poté, co se měna Floki Inu, která konkuruje Shiba Inu a Dogecoinům, dostala ve Spojeném království pod palbu za to, že se její reklamy objevily nalepené na metru a autobusech v Londýně.

Podle zprávy BBC začal úřad pro reklamní standardy (ASA) agresivní marketingovou kampaň vyšetřovat.

Floki Inu ve svém prohlášení útok odsoudil jako „jasný pokus o cenzuru“. Navzdory odmítnutí spustil Floki Inu také propagační kampaň v Nizozemsku.

Indie se chystá zakázat reklamy na kryptoměny

Kvůli prudce rostoucím cenám kryptoměn zaplavily indické sportovní akce reklamy publikované kryptoměnovými burzami, což vyvolalo hněv vlády.

Podle nedávných zpráv médií je Indie na dobré cestě zakázat „nezodpovědné“ reklamy na kryptoměny, které slibují velké výnosy. Premiér Narendra Modi nedávno varoval, že kryptoměny by mohly „zkazit“ indickou mládež. O Indii se také proslýchá, že zakazuje výměnu mincí bez souhlasu vlády.

Závěr

FLOKI za posledních 24 hodin vzrostl o 4,5 %, čímž se vzpírá aktuálnímu medvědímu trendu. Ač je ale jeho marketingový záměr jakýkoliv, stále se nachází na 2755. místě, co se týká tržní kapitalizace. Oproti údajnému konkurentovi SHIB, je rozdíl o celých 2744 příček. Dá se tedy mluvit o konkureci ?

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Zdroju.today

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Fidla
Hodnocení článku :
     

Panebože, už ne tyhle sh*tcoiny! Jestli bude mít Bitcoin a krypto celkově v budoucnu nějaké regulační problémy, bude to přesně díky těmhle psích sra… exkrementům…

Poslední editace 7 měsíců před přes Fidla

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: